Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Estek már szét családok a...

Estek már szét családok a kovid oltás miatt?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy nagyszülők,unokatestvérek és családjai, testvérek, szülők, gyermekek azért vesztek össze mert az egyik nem oltatta magát a másik meg igen.

Esetleg a családi program nem valósult meg mert előkerült az oltás téma.

Vagy esetleg maga a programon került elő a téma és lett belőle cirkusz.

Volt bárkinél esetleg szélsőséges eset?

Most itt van például a vendéglátóhelyeken bent-kint dilemma, de az állatkertezés, mozi, színház. Tudom ezek most nyitottak, de nem volt korábban téma ebből?


Most nem az oltakozási hajlandóság miatt tettem fel a kérdést, hanem arra vagyok kíváncsi, hogy az emberek, hogy viselkednek egymással otthon, most, hogy van megkülönböztetés az igazolvány miatt.



2021. máj. 2. 22:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Nem. Én elsősorban a saját életemnek foglalkozok, más ember hogy mit csinál vagy mit nem az nem foglalkoztat.

Ja meg a mi családunk nem ilyen fogyatékos hogy ilyeneken pattogjon.

2021. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Életemmel*
2021. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk egymástól függetlenül mindenki beoltatta magát, így nem lesz ilyen probléma. De normális körökben szerintem amúgy sem fog ebből ügyet csinálni senki.
2021. máj. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Tesóm nem oltatatta be magát, nem is akarja, nem cseszegetem. Engem akartak meggyőzni tavaly, hogy ne oltassam be magam, ismerős.

De így családon belül nem volt nyaggatás, amíg agyaltam rajta, hogy mi legyen. Anyósom mondta, hogy aggódik, mert akkor nem regisztráltunk még, de ennyi. Többet nem csesztetett vele.

2021. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

Mondjuk, ha olyan fogyatékos családtagom lenne, mint az állandóan itt vihogó, írni alig tudó oltásellenes szerencsétlenség, nem tudom mit csinálnék...


""Rögtön lehet még úgyis ha szarul vagy még.A lényeg hogy haladjon a dózisok beadása🤭Ne törődj semmivel oltass azonnal és ne várj semmire sem👀Így megvéded embertársaidat a covidtól és egy hős leszel😉Isten éltesse a szent oltást😂😂"

2021. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Nem.

Családon belül oltatott mindenki. Nagybatyam is csak tűtől fél...


De egy ritkan látott utcabeli egy órán at regélt múltkor minden összeesküvés elmeletet, meg be ne merjük adatni a masodikat, orokke hordozni fofjuk a virust, es mutansokat termelunk, egy egymást oljuk meg igy csaladdal..


De nem vita volt, oktatott, mi meg zsibbadtunk

2021. máj. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Oltás miatt nem, de covid halálozás miatt már sok család esett szét. Pont ezért kellene oltani.
2021. máj. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2021. máj. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Menjetek mert haladni kell 5-ös is megmondta a frankót.Nagyon feszült szegény
2021. máj. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Kiragad egy mondatot a fogyaték és ezzel nyomul egész nap mint egy óvodás...Pusztulásra való már ez a világ ha embereknek ennyi esze van.Írkál is össze vissza mintha vírológus volna vagy ő a helikopter ki tudja🤭
2021. máj. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!