Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha Magyarorszagon eleg embert...

Ha Magyarorszagon eleg embert oltanak be, s egy olyan orszagbol utazom be ahol ugyanez a helyzet, de nem vagyok beoltva, kell e tesztelnem?

Figyelt kérdés
Nyaron haza szeretnek lstogatni, de sajnos ki kell varnom, mig nem kuldenek nekem levelet, hogy van oltoanyag a szamomra. Az en korosztalyom meg nem kerult sorra es felek nem lesz eleg ido. Nem engedik tovabba hogy 2 teszt eredmenyt vigyek, 2. Tesztnek mo. - on kell tortennie. Igy kozel 100 ezer erre menne el, plusz aksr az egesz 2 hetes otthpntartozkodasom karantenban tolthetem akar. Ezt elkerulnem.
2021. máj. 2. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Hát ezt sajnos nem lehet megmondani. A kormányunknak a járványkezeléshez való hozzáállása egyik pillanatról a másikra változik. Az is lehet, hogy kell de az is lehet hogy nem. De ezt is csak úgy fogod megtudni, hogy vasárnap este bejelentik, hogy hétfőtől így lesz...
2021. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most még kell. Valószínű később is, de ez majd később derül ki.
2021. máj. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg Hollandiában élsz?
2021. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyáltalán nem engednek be oltatlanul (mint jelenleg Izraelbe).

Lehet, hogy negatív teszttel igen.

Lehet, hogy tesztet sem kell végezni.

2021. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Angliaban elek. Nem lesz meg az oltas tuti, most osztottak ki a 42 ev folottieknek a levelet, a 30-39evesek juliusra kapjak. Abba tartozom en. Ha nem torlik el az egesz mizeriat, nem megyunk haza. 2 hetbol egy napot se akarok karantenolni. Koszi a valaszokat.
2021. máj. 4. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:

5: Ez meglepő. Ugyanis mindenhonnét azt hallani, hogy az Egyesült Királyságban milyen jól halad az oltás.

Én Hollandiában élek, itt csakugyan gyatrán halad. 39 évesen itt is legkorábban júliussal kalkulálhatok. Én mondjuk augusztus közepén akarok hazalátogatni.

2021. máj. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!