Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltattam magam pfizerrel...

Beoltattam magam pfizerrel pénteken, lehet, hogy nem kellett volna?

Figyelt kérdés
Azóta minden bajom előjött, előtte semni bajom nem volt. Fél éve átestem a covidon enyhe tünetekkel(2 nap láz, 2 hét ízlelés és szaglásvesztés). Pénteken este hasmenésem volt, szombat-vasárnap szinte egész nap feküdtem olyan gyenge voltam, hőemelkedésem volt, és hullámokban izzadás és melegség tört rám. Tegnap már azt hittem, hogy minden rendben, erre reggelre úgy fáj a torkom, hogy nyelni alig bírok, folyik az orrom, és minden nyelésnél érzem a garatomnál lecsurgó váladékot, ami keserű-fémes ízű? Mikor lesz ennek vége? Forduljak orvoshoz?

2021. máj. 4. 08:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Várnod kellett fél órát utána, nem? Milyen maszkban voltál és bent, vagy kint vártál?
2021. máj. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

De egyébként, amiket írtál előfordulhatnak, nem olvastad a tájékoztatót?

[link]


#1-es voltam..

2021. máj. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Várni kellett 20 percet. Dél körül kaptam meg, estig semmi bajom nem volt. Sima eldobható maszk volt rajtam végig.
2021. máj. 4. 08:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Oltási reakció minden védőoltásnál van/lehet, még a kisbabáknak adottaknál is. Ez ezzel jár.

Viszont aki pénteken vette fel, az akár fertőzéssel is számolhat. Ahogy elnéztem az internetre felkerült képeket, videókat, kb sehol nem tartották be a másfél méteres távolságot, ráadásul sokan órákig voltak ennek kitéve. Nagy felelőtlenség volt ezt ilyen formában, normális szervezés nélkül lebonyolítani.

2021. máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4-es én nem akkor voltam, de ahol vártam terem, nem volt zsúfolt és szellőztetve is volt, mégis azt mondom, ffp2 maszkot kötelezővé tettem volna erre az alkalomra.
2021. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Ezek a normál mellékhatások. Miért nem olvastad el a tájékoztatót?

(Ha tovább tart pár napnál, akkor esetleg csináltass egy covid tesztet, én is az oltáson szedtem össze mikor zárt térben ültünk sokan.)

2021. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha véletlenül az oltással egy időben kaptam el, az súlyosbítja a helyzetet?
2021. máj. 4. 13:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7: Állítólag nem, legalábbis a vakcinainfós Facebook csoportban az egyik doki ezt írta.
2021. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#7

Nekem kutya bajom nem lett, 2-3 napig volt hőemelkedésem, fújtam az orrom. Utána a 2. oltással se volt gond.

(#6)

2021. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A napi fertőzöttek számából, meg a 2-3 nap tünetmentességből kiindulva, legalább 100 fertőzött is sorban állt, aki a tömegben simán átadhatta még pár száznak. Aztán ráoltattak mind. Nem irigylem most ezt a kb 500 embert, mennek majd bele a statisztikákba a héten.
2021. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!