Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van e valami mellékhatása a...

Van e valami mellékhatása a sinopharm vakcinának?

Figyelt kérdés
Véleményt szeretnék kérni attól, aki beoltatta már magát sinopharmal, hogy milyen volt. Két rokonom is azzal oltatta be magát és nekik se volt semmi bajuk tőle. Mindketten 70 évesek.

2021. máj. 4. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Nekem szaktársam (20 éves) kapta ezt előző héten szerdán. Péntek óta 40 fokos láza van és nagyon fáj a torka. Mást nem ismerek, aki ezt kapta volna
2021. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Én is sinopharmot kaptam, 23 éves vagyok, semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam, talán pár óráig gyengének éreztem azt a karomat, ahol szúrtak.


Édesanyám (43) ugyanez, ő is sinopharm.


Nagyapám (67), ő még csak a karját sem érezte gyengének, mindkét oltást megkapta, mi még csak az elsőt.

2021. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként hogy jön a #diszkrimináció a kérdésedhez?
2021. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Semmi tünete nincs, még a szúrás helye se válik érzékennyé v. fájóssá. Aki ilyen kapott és 40 fokos láza mellett torokfájása van, az elkapta a koronavírus fertőzést, ezek nem oltási tünetek.

Olvastam a lenti cikket, mint Sinopharmmal oltott nem vagyok tőle elragadtatva. Ellenanyagtermelő képessége csekély - ezért nincs semmi tünete a két oltásnak - csak abban reménykedek, ha el is kapom a fertőzést, nem fogok kórházba kerülni. Persze a mellékhatásokat meg fogom szenvedni, és karanténba kényszerülök.

2021. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2021. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

Másnap ízületi fájdalmak teljes testben, ehhez társuló levertség.

Utána semmi, csak vállfájdalom, de az a tűtől volt.

2021. máj. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

6

Azok közé a ritka oltottak közé tartozol, akiknek a Sinopharmtól volt valamiféle tünete.

2021. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

#7 Áh, nekem mindentől gyulladnak az ízületeim.

Másról is tudom, hogy volt neki, de ez még mindig nagyon enyhe mellékhatásnak számít, legalább tudjuk, hogy dolgozik.

2021. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Picit fájt a vállam (19 éves vagyok)
2021. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Feszítő nyirokcsomók, szorító torok, izomfájdalom.. Szombaton kaptam, vasárnap-hétfőn jött erősebben elő. Még mindig tart. (24 éves vagyok)
2021. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!