Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Sinopharm vakcinának mik a...

A Sinopharm vakcinának mik a lehetséges mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Pénteken kapom, 23L

2021. máj. 4. 15:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
Feszítő nyirokcsomók, szorító torok, izomfájdalom.. Szombaton kaptam, vasárnap-hétfőn jött erősebben elő. Még mindig tart. (24 éves vagyok)
2021. máj. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Semmi, szinte por.. ***** válasza:
Első oltáson vagyok túl. Az oltás helye kissé érezhető volt 2-3 napig utána, semmi más tünet. Remélem másodiknál sem lesz semmi. 22/f Anyám és Apám is megkapta, mindketten kettes típusú cukorbetegek, 40-es éveikben, semmi tünetük nem volt.
2021. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyan voltam 2 napig, mintha frissen ébredtem volna. Fáradt, éhes, szomjas, kávéra vágyó. 😄 Ezt a furcsa gyengeséget leszámítva csak az oltás helye volt érzékeny egy kicsit. 3. nap reggelre mintha elvágták volna.
2021. máj. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!