Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudnék mindenképpen...

Hogyan tudnék mindenképpen Pfizer oltóanyagot szerezni a héten?

Figyelt kérdés
Nem vagyok oltásellenes, de főleg a Pfizerben bízom, ezt is szeretném beadatni. Mivel 27 éves vagyok, ezen a héten valószínüleg nem engem oltanának. Ugyanakkor mégis jó lenne, ha sorra tudnék kerülni, mert jövőhéten munka miatt vissza kell utaznom külföldre. Hallottam, hogy sokszor marad a nap végén vakcina, így van, akit soron kívül is beoltanak. Mit javasoltok az én helyemben? Hívjak fel oltópontokat? Háziorvosom csak kínaival tudna beoltani.

2021. máj. 5. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy "megmaradt vakcina riadólánc" nevű csoport a facebookon. Abba szerintem érdemes lehet belépned, sok hasznos információ szokott lenni ezzel kapcsolatban. Bár ahhoz nagy szerencse kellene hogy ezen a héten tudj szerezni valahogy, de sok sikert!
2021. máj. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ mennyit vagy hajlandó fizetni érte
2021. máj. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Eü dolgozó rokonod nincs?

Rajta keresztül is lehet szerezni.

2021. máj. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Körülbelül sehogy, most még azok se kapnak, akik orvosi okból csak Pfizert kaphatnának, nem hiszem hogy most fogják azokat hívni rá, akik simán csak válogatósak.
2021. máj. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van orvos ismerosom, de ez nem ilyen egyszeru.
2021. máj. 5. 11:11
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

A mi kórházunkban egyszerű volt, viszont korlátozott számban állt rendelkezésére rokonoknak adható oltóanyag. Amint kiírták jelentkezni kellett és pár napon belül megkapták.

A férjemnek kértem, távolabbi hozzátartozókat nem tudom oltanak-e.

2021. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 1 nap alatt intéztem magamnak Pfizer vakcinát oltóponton.
2021. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha tartósan külföldön dolgozol, akkor ott kérjed az oltást, hiszen a második adagot kb 1 hónap után kapod meg vagy arra külön visszajönnél? Meg hát átlagpolgárként (eü ok nélkül) külföldön amúgy is sokkal jobb eséllyel kapsz Pfizert, mint Magyarországon, saját tapasztalat!
2021. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
másodikra biztosabban lenne időpont. Ismerős9mnek is rögtön megmondták a következő dátumát. 8) te hol kaptál Pfizert? Én Csehországban dolgozom, mivel még nincs helyi taj kártyám, és nem vagyok 60+-os így nem kapnék egy ideig.
2021. máj. 5. 15:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, szerintem ha legálisan bejelentve dolgozol, akkor elvileg benne kell hogy legyél a cseh TB rendszerben, mint oltásra jogosult. De persze lehet hogy ott ez máshogy müködk, én Lengyelországban kaptam rögtön miután életkor alapján jogosult lettem rá (jelenleg 30évnél idősebbek).
2021. máj. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!