Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Debrecenben épülő nemzeti...

A Debrecenben épülő nemzeti oltóanyaggyárban miért nem mRNS vakcinákat fognak gyártani?

Figyelt kérdés

Egyértelműen az mRNS vakcináké a jövő, de a debreceni egyetemen mégis az elölt vírust tartalmazó vacinát fejlesztik.


[link]



2021. máj. 5. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Miert is lenne az mRNS vakcináké a jövő? Jelenleg a túlhypeolt Pfizer a "legveszélyesebb" vakcina, a legdurvább mellékhatásokkal.
2021. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1-es mire alapozod ezt az állításod, valamivel alá tudod ezt támasztani?
2021. máj. 5. 11:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ezt a technológiát könnyebb/egyszerűbb alkalmazni, mivel már nagyon régóta ismerik és használják. Esetleg ezt nem védi szabadalom. Szerintem nagyon jól teszik amúgy.
2021. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

A válaszolók tájékozatlanok, mint a lakosság nagy része. A mrns vakcina szellemi tulajdon, a tulaj B.G. Kijelentette, hogy nem fogja szabaddá tenni. Meg kellene venni a jogokat, de nem adja el, csak ők gyárthatják.

Kérek mindenkit, persze csak miután lepontozott, nézzen utána.

2021. máj. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4: Erre én is gondoltam, és írtam is. De azt nem tudom, a többinél is fennáll-e ilyen jog.

#3

2021. máj. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A Pfizeren kívül a Moderna is ilyet gyárt, vagy egy tualjdonosa lenne a két cégnek? Ha az mRNS nem elérhető akkor még mindig ott a kérdés, hogy miért nem vektor vakcinát gyártanak az elavult gyengített vírust tartalmazó helyett?
2021. máj. 6. 10:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy elavult? Abból, hogy vannak újabbak, amikkel most kísérleteznek rajtunk?
2021. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én sem értek hozzá, csak azt tudom, hogy ez a megoldás tutira bejön, már 20O éve, és ez a leggyorsabb is.

Ehhez csak izolálni kell a vírust, aztán tenyészteni és leölni.

2021. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért dicsérik ezt az elavult/bevált módszert, mert ez van, gondolom ennyit tudunk. Ha mRNS vakcinát gyártanánk, akkor azt dicsérnék. Mellesleg a Wikipédián ( [link] nem említenek szellemi tulajdont, főleg nem Bill Gates-t ("B. G." #4).
2021. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt olvasgassátok.

Azért mert lepontozzátok, aki tájékozottab, olvasottabb, mint ti, még nem az lesz az igaz, ami gondoltok😃

Ezeket nem én találom ki, nem az én gondolataim.

A belinkelten kívül, még 1000 cikk foglalkozik ezzel. Én speciel videót láttan, ahol BG megmondta, hogy nem és kész.

Hát ez van.

A 0-ra lepontozott 4-es voltam.

2021. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!