Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Testvérem és fiai karanténban...

Kindl Anti kérdése:

Testvérem és fiai karanténban vannak, mindkét oltásom megvan, látogathatók-e ők?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Attól még elkaphatod és tovább is adhatod.
2021. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem látogathatod!

Ha neked meg is van mindkét oltásod, attól még egy-egy ilyen látogatás után továbbadhatod a vírust olyannak, akik nem szereztek védettséget. Sőt, te is elkaphatod, csak nem halsz bele.

2021. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Az ugye megvan, hogy az oltás NEM véd a vírustól? Sem téged, sem mást.
2021. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
48%
#3 miért ne védne a vírustól ez a lényege, viszont elkaphatodbés tovább adhatod, neked nem lesz bajod de azoknak lehet akiket még nem oltottak be
2021. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

4! Nekem 2 olyan ismerősöm is van, akik több mint 1 hónapja kapták meg a második oltást. Elkapták a vírust, az egyik kórházban is volt, kegyetlen szarul volt, a másik otthon lábadozott, de ő is majdnem mentőt hívott.


Szóval oltással se kell, hogy nagy biztonságérzete legyen a kérdezőnek, mert sajna elkaphatja, az meg hogy mennyire viseli meg, kétesélyes.

2021. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 kovpet ***** válasza:
5: Melyiket kapták?
2021. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
kínait kaptam.
2021. máj. 5. 12:35
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Elkaphatod, tovább adhatod.Az oltás csak annyiban véd, hogy maximum ha elkapod nem döntle annyira, de nyílván ez sem mindenkire igaz.Van aki így is kórházba kerül vagy gépre.Ha gyenge az immunrendszer most még nem fog 100% osan megvédeni. Ezek még kisérleti vakcinák, csak vészhelyzeti engedéllyel mehettek most.
2021. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Az egyik az oroszt kapta, a másik nem tudom.
2021. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
62%
Én az oroszt kapta és kíváncsiságból csináltattam antitest teszt, és azt mutatta ki, hogy már az első oltás után kialakult. A másodikat szombaton kapom. Valaki nézzen már utána az 5-9es válaszolónak ip cím alapján hogy igazat mond-e, érdekelne a dolog!
2021. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!