Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A covid oltásnál tényleg alá...

A covid oltásnál tényleg alá kell írni egy papírt?

Figyelt kérdés

Nemsokára megyek oltásra és azt hallottam, hogy egy papírt alá kell írni, hogy az állam és a gyógyszercég semmilyen felelősséget nem vállal a hosszútávú mellékhatásokra. Nektek kellett ilyet kitölteni?

Lehet, hogy nem igaz én ezt csak hallottam de kicsit megijedtem.



2021. máj. 6. 00:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Arról kell nyilatkoznod, hogy van-e betegséged, allergiád, szedsz-e gyógyszert, terhes vagy-e. Mert ez befolyásolja, hogy milyet kaphatsz, de ennyi
2021. máj. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem "lehet, hogy nem igaz", hanem NEM IGAZ. Teljesen abszurd lenne! Kitől hallottad? Na, annak ne hidd el többet egy szavát se!
2021. máj. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
8%
Nyugi, odarajzolhatsz három X-et is, ha nem tudsz írni.
2021. máj. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell semmi ilyet aláírni. Jogilag le van zsírozva, hogy az aláírásod nélkül sem vállalnak felelőséget. Amíg önszántadból mész, tied a felelőség is, ők meg nem köteleznek semmire.
2021. máj. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Akkor pár év múlva meghalunk de jó
2021. máj. 6. 00:30
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

Csak ezt kell kitölteni, és aláírni, semmi mást:

[link]


Ami Facebookon terjed, az egy nem hivatalos, valaki által átszerkesztett, kamu doksi.

2021. máj. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%
Nincs ilyen papír, s nincs lezsírozva semmi ilyesmi. Pár év múlva lehet semmi hatása nem lesz már.
2021. máj. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
21%
Védik magukat a fellépő mellékhatásokkal szemben, ráfogják hogy há' mer' volt alapbetegséged, allergiád, stb.
2021. máj. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%
Minden gyogyszernek van 1000 mellekhatása, van amire annyira eselyed mint megnyerni a lottootost 5x egymas utan.
2021. máj. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

Ha beixelsz olyat ami kizárja az oltást azt látni fogják és ennek függvényében kapod meg. Orvos bírálja el. Max egy nagyon retardált ember nem tudja normálisan kitölteni. Emiatt nem beoltatni magad ,... Ne már...

Miért nem a háziorvostól kérsz tanácsot. Van valami kètelyes tőle kérdezz, ne itt. Ne olyan emberekre hallgasd aki a való életben szakmunkás, fodrász ,....

Orvosoktól tájèkozódjatok.

2021. máj. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!