Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik a legjobb olto anyag?...

Melyik a legjobb olto anyag? Melyiket kérjem?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 06:16
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Amelyiket felajánlják. Nem nagyon lehet válogatni.
2021. máj. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
20%
Egyiket se.
2021. máj. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Ezt lehetetlen megmondani. Amúgy inkább a háziorvosodat kérdezd, ős ismeri az egészségi állapotodat, attól is függhet a válasz.
2021. máj. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Erre irányuló kutatások még nem készültek a szakértők részéről sem. Ha krónikus beteg vagy, akkor mindenképpen egyeztesd le a kezelőorvosoddal, melyik az, amit ne!

Ha egészséges vagy, akkor mindegy. Hacsak nem szoktál utazni... Abban az esetben a kínait ne, mert annak az elfogadása más országokban kétséges, az adott országtól függ, elfogadják-e?

Én személy szerint az adenovírus vakcinákra voksolok. Tudom, most mindenki az mRNS-t hájpolja, de arról nem sok tapasztalat van, csak amióta oltanak vele, de korábbiak nem igazán, bár elvben biztonságos. Az adenovírussal meg vannak korábbi tapasztalatok. Én holnap megyek AstraZenecára, de a Jahnsen is EU által engedélyezett, illetve a Szputnyik is már beadta az engedélyezési kérelmet, várhatóan június végén ők is megkapják az engedélyt.

2021. máj. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Mindegyik jó. Mindegyik más. Házi dokij bírálják el kinek melyik ajánlott.

Anyukam 50 éves Astrát kapott

Én ,a tesóm, a párom szputnyikot(huszon évesek vagyunk időben regisztráltunk)


Apukám kínait. (64 éves)


Főnököm (negyvenes) astrát.


Mindegyik jó vakcina. Kínai pl inaktivált vírus vakcina. (Legrégebbi technológia, nem értem ettől miért paráznak az emberek.) Itt az inaktiváláson fejlesztettek. Hiába régi attól még modernek is számít.

Nem értem aki nem fél a vírustól,az egy ilyen vakcinától miért fosik?


A vektor vakcinák se újkeletűek. Nem most találták fel. Ettől se értem miért kell fosni.

A leges legújjabb az mRNS alapú. Mégis mindenki azt akarja.

Akikről írtam mind jól vannak.

Tegnap előtt kaptam a második szputnyikot, egy napig érezzem magam betegnek, láz szerű mellékhatások volt. Kifetrengtem magam. Mára semmi bajom. Ha tudom előre hogy így járok akkor is beadattam volna

2021. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valóban mindegyik jó. A kínai is. Én egyedül mondjuk a Pfizert nem kérném, mert nem ismert, nem tesztelt technológia. De valószínűleg még azzal sem lesznek nagy gondok, aztán ki tudja, majd az idő megmondja. Én Astrát kaptam.
2021. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik más, mind mellett és ellen is lehet érvelni. Neked kell eldöntened, neked milyen szempontok fontosak, illetve hogy érdekel-e egyáltalán, hogy utánaolvass vagy neked mindegy.
2021. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Faszuggya, leginkább. 10 év múlva kiderül.

Ha utazni akarsz, akkor Fájzer vagy Astra. Fájzer lájtos cucc, azt a tápszeresek is bírják, Astrát csak ha kemény csávó vagy, mert az földhöz basz. Moderna az csak papíron van.

Kínait engedd el, azt szúrassa be magának a kakadu. Szputyik is fasza, de Putyin még izmozik a Zeuval, fasztuggya mikor lesz engedélye.

2021. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!