Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizer vagy Sinopharm?

Pfizer vagy Sinopharm?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 11:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Pfizer, szerintem.
2021. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Mindegy. ITT úgyis egyből politika lesz ebből (is).
2021. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Sinopharm szélesebb védettséget ad, és könnyebb hozzájutni.

Ha mindkettőhöz ugyanolyan hamar hozzájuthatsz akkor Pfizer.

2021. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%
Ezek közül én pont egyiket sem választanám. A Sputnik vagy az Astra nem játszik? Ha csak ez a 2 lenne, akkor az utazások miatt a Pfizert kérném. Ha nem utazol akkor a jobban ismert, tesztelt Sinopharmot.
2021. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Pfizerrel ÁLLÍTÓLAG utazhatsz EU-szerte. Sino-val nem mehetsz sehova, ami hülyeség, de nem ezt jöttünk megbeszélni.
2021. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Én pfizert választanék, de kineki mi. Ha allergiás vagy PEG származékokra (tusfürdők pl), akkor Sinopharm. Krónikus betegeknek Pfizer.


Amúgy miért Sinopharm a másik? Akkor már inkább szputnyik a keletiek közül, mert azt lehet engedélyezni fogja az EU és nagyobb valószínűséggel lehet majd vele utazni.


Meg ha elfogadod a Pfizert, akkor nincs értelme nem elfogadni a Modernát. Ugyan az a technológia, kb ugyan olyan statisztikák.

2021. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Erre a kettőre esett a választásom végül. Sinopharm felé húz a szívem, a kevesebb mellékhatás és a régi technológia miatt.
2021. máj. 6. 12:09
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
Pfizer!
2021. máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Ez a mellékhatásos dolog hülyeség. Egyénfüggő az egész, van akinél nem okoz, van akinél nagyon súlyos mellékhatásokat okoz bármelyik vakcina. Én a Pfizert választanám az utazások miatt, valamint szerintem nem véletlenül oltják CSAK ezzel a gyerekeket és a krónikus betegeket. De mint mondtam, kinek a pap, kinek a papné
2021. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%

Pfizer. A Sinopharm... hát, papíron jó meg minden, de én aggódnék a hatékonysága miatt. Nem véletlenül oltanak 3. adagot az arab országokban, csak kérdés, hogy ha 2 adag után nem alakult ki kellő védettség, akkor mit segít egy 3. adag.

Ha meg abba a csoportba tartozol, hogy csak a kártya miatt kell, akkor ha utazni akarsz, akkor Pfizer, ha nem, akkor persze t*k mindegy.

2021. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!