Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizer vagy Szputnyikot...

Pfizer vagy Szputnyikot választanátok hosszas utánanézes után?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 22:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%
Pfizer.
2021. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Dokumentáció a Pfizer mellett áll, viszont a szpitnyik régebbi beváltabb technika. Real life vizsgálatban mindegyik brutál jó hatékonyságú. Melyik lehet a biztonságosabb?
2021. máj. 6. 22:13
 3/27 anonim ***** válasza:
29%

Én a saját, természetes védekezőrendszerem mellett maradnék, és nem szolgáltatnám ki magamat és a jelenkori és jövendőbeli egészségemet egy számomra teljesen ismeretlen cég teljesen ismeretlen összetevőkkel és hatással rendelkező termékének.


Úgyhogy sem ezt, sem azt nem választanám.

2021. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
40%
Pfizer, és azt is választottam. Holnapra van időpontom.
2021. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
23%

" szpitnyik régebbi beváltabb technika."

Az hogy fekete afrikában oltanak vele pár éve az azért nem akkora fegyvertény. Az meg egyértelmű, hogy a VVV-k egyik komoly mellékhatása a rögképződés és ez minden bizonnyal a spunyeszt is érinti, csak mivel egy demokratikus állam sem olt vele adatszolgáltatás meg le van tiltva így ezek az esetek felderítetlenül maradnak. A klinikai tesztekről meg nem lehet beszélni azért nincs a mai napig EMA engedélye, mert komplett tesztfázisokat kihagytak, kamu eredményeket küldtek ezért mindent maguknak kell tesztelni. Én semmiképp nem adatnám be magamnak, akkor inkább a Sino arról legalább tudjuk hogy nincs negatív hatása, igaz pozitív se, de a védettségi kareszt hozzád vágják. Ha nem utazol külföldre teljesen oké az is.

2021. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
50%
Szputnyik, tesztek alapján is.
2021. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
48%
Én mondjuk Modernát fogok kapni. Ha Pfizer és Szputnyik között lehet csak választani, Pfizert választanék, Moderna és Pfizer között meg kb. azt amit előbb megkapok. Mivel Modernát kap a háziorvosom, nem szopatom magam további várakozással és ilyen múlt péntekihez hasonló akciókkal a Pfizerért.
2021. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
36%
#5 a kérdező arra gondol, hogy más elv alapján működnek a vakcinák. Igaz hogy a Pfizer tehcnikája újjabb és ezt a módszert még csak a covid oltásnák engedélyezték, de régóta tesztelil ezt a módszert és sokkal hatáosabb a többj vakcina típusnál. Én a Pdizert választanám
2021. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
24%

8

A vektoros is elég új. Mint írtam fekete afrikában használnak vektoros ebola elleni oltást nem sok sikerrel, de ott is csak pár éve. Tehát nem éppen egy kiforrott technológia. A vérrögös esetek is ezt bizonyítják.

2021. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
60%
A vérrögös esetek pont nem a sputnik nál voltak
2021. máj. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!