Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ugye rengetegen oltják be...

Ugye rengetegen oltják be magukat a covid ellen,Indiában megjelent több gyógyszer ami bevált a koronavírus ellen (Molnupiravir,baricitinib),aki nem akar oltást,az gyógyszer fog szedni (én is inkább a gyógyszer mellet vagyok mint a szuris vakcina)? ..

Figyelt kérdés
hogyha ezteket együttesen vetjük be,mennyi az esélye hogy az év vége laza és könnyű lehet? (Pl szilveszterkor utcán lehetünk,meg a család összejöhet karácsonykor)

2021. máj. 7. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Semennyi

70-80%os védettség kell a nyájimmunitáshoz, a gyerekeket nem oltja senki, az kb a lakosság 20-25%a.

Ha a felnőttek 95%a nem oltat (vagy van túl a covidon), akkor évekig lesz ugyanez.

Menj oltatni!

2021. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
a felnőttek 95%a nem oltat???
2021. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es nem hiszek neked,én már látom a fényt az alagút végén,indiábab a remény! :)
2021. máj. 7. 23:14
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Esélytelen . Ez egy extra üzlet amin a multik egyes befektetők tavaly meg 20szorozták a vagyonukat . Egy vakcina 70 cent , mire a közvetítőkhöz kormanyhoz kerül hatalmas hasznot hoz . Emiatt nincs felelősség a gyártoknak , mert ebből a megmaradt milliardokbol lefizetik Zeuszt is . Emiatt épül nálunk is méreggyár meg kontenerkórház . Ez csak most indult be ,lesz még plusz 8 - 10hullám , a marhák kérni fogják a 4. 5.bökést , ami mar kifektet barkit . Ez nem érted van hanem ellened . Ezert patkany mind , fenyeget zsarol , barmire képes a luxusért . Orvosokat ismerek akik idén már 2. lakast vették, eddig sem voltak csorik ...
2021. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pedig Szlávik ígért valami gyógyszert is.... :(
2021. máj. 7. 23:51
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
A gyógyszerrel az a "baj", hogy azt nem lehet "megelőzésre" adni, azzal nem lehet egészségeseket tömni. Az oltással ezt meg lehet tenni... és pénz, marha sok pénz. Ennyi.
2021. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Lenne rá pár hatásos gyógyszer, gyógymód, megelőzésre is vannak jó módszerek, de eddig se vetették be itt nálunk, sőt van, aminek inkább betiltották a hazai forgalmazását. Szóval én nem vagyok ilyen optimista. Amíg ott fent azt akarják, hogy járvány legyen, addig járvány lesz, sok halottal. Ha jön is valami új, drága csodagyógyszer, szinte biztos vagyok benne, hogy a végén hatástalan lesz, és/vagy lesz jó sok mellékhatása.
2021. máj. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

A gyógyszer tünetet kezel.

Aszpirint se szedsz napi szinten, hogy megelőzz egy esetleges fejfájást.

2021. máj. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem unjatok meg az oltaskampanyt?!
2021. máj. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az egész covidot unjuk!!!!
2021. máj. 9. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!