Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy voltatok Sputnik 1. és...

Hogy voltatok Sputnik 1. és 2. adagja után?

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem volt semmi
2021. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első után erős fájdalom az oltás helyén (néha, ritkán) + eléggé be is dagadt a karom (bár azt csak napokkal később vettem észre). Plusz az első két napot végigaludtam.

Második után semmi.

2021. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem volt semmi, akkor ellenanyagotok sem termelődött?
2021. máj. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első adagot kaptam még csak meg. Estére fáradtság, egész éjszaka láz és fejfájás. Másnap még hőemelkedés-láz és gyengeség, harmadnapra semmi :) A karom csak enyhén fájt.
2021. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ugyanígy voltam, utolsó :D
2021. máj. 9. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Én tegnap este kaptam meg, akkor nem volt semmi, csak zsibbadt a karom, és a vállam (vicces, de az oltás helye nem :D ), aztán mára lettem igazából szarabbul. Szerencsére nem komoly, csak levertség, fáradtság, ég a szemem mintha beteg lennék, de más tüneteim nincsenek, csak egy kis hőemelkedés...

Mindenkinek jobbulast!

2021. máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja es az előző vagyok, azt nem írtam, hogy ez az első után volt.

28/L

2021. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!