Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik a következő hetekben...

Akik a következő hetekben fognak oltakozni, mely oltást fogadjátok majd el?

Figyelt kérdés

2021. máj. 8. 19:45
A kérdező szavazást indított:
Pfizer/Biontech
Moderna
AstraZeneca
Janssen
Szputnyik V
Sinopharm
Egyéb
Nem oltakozom.
28 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
16-18-as korosztály vagyok, jövő héten kapom a Pfizert
2021. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elmondom a szemelyes sorrendem.


1. Pfizer/Moderna,ha nem lesz 2 het mulva akkor

2. Szputnyik,ha nem lesz azon a heten amikor oltanek,akkor

3. Sinopharm,hisz ez 1000%,hogy lesz keszleten


Szuleim Szputnyikot kaptak,de minden rendben veluk szerencsere.


Nagyszuleim a kinait kaptak es naluk sincs baj. Igaz errol nem sok jot olvastam az idosebb korosztalyra vonatkozoan..


A barataim kozul ketten kaptak Pfizert,mig a baratnom Szputnyikot. Mondanom sem kell,hogy veluk sincs gond.


Mindegyik oltasrol lehet jot/rosszat olvasni. Rengeteg kamu es remisztgetos hir van fent a neten. Ezeken a vakcinakon nem 5-10 ember dolgozott,igy felesleges felni. Sajnos tortentek halal esetek,de meg mindig sokkal-sokkal nagyobb az aranya azoknak,akik vigan elvannak tunetmentesen az oltasok utan. En sem vagyok egy oltasparti es en is sokaig ellenkeztem az oltassal,de nagyon ugy nez ki,hogy enelkul nem igazan lehet teljes eletet elni jelenleg (Magyarorszagon). Akarmi is lesz 5-10 ev mulva,en jobban felek a koronavirus valamelyik mutaciojatol,mint az oltasok esetleges mellekhatasatol.

2021. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!