Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A pcr tesztről miért nem...

A pcr tesztről miért nem lehet beszélgetni szakmailag az oldalon? Csak véleményt lehet közölni erről?

Figyelt kérdés

Kettős mércét biztos, hogy itt senki se alkalmaz, kizárt. Itt mindenki becsületes, aki mérvadó. Tisztelem is ezért a mérvadó embereket.


Viszont mivel tökéletlen vagyok, szeretném tudni tőletek a választ a kérdésemre, ti biztosdan okosabbak vagytok nálam, úgy sejtem.



2021. máj. 11. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Nos, sok mindenki furcsának találja azt AHOGY írod, nem azt, AMIT írsz. AMIT írsz, el sem olvassák, vagy beskatulyáznak amiatt, AHOGYan írod. Fura a stílusod. Szóval lehetne itt beszélgetni pécéeről, kovidról, oltásoktról, de az sem segít ebben neked, hogy sok helyre bespammeled a felesleges sortörésekkel teli viszonylag nagy méretű hozzászólásaidat. Gondolom inkább ezért jelentgetnek, nem azért, mert beszélgetni szeretnél.
2021. máj. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kedves előző, honnan tudod? Hozzáférésed van véamihez? Moderáűtor vagy? Szabad tegezni téged? Vagy most is tiszteléetlenül szültam? Tényleg jót akarok. :)


Vagy csak blöfföltél, drága? :) A mai nap miatt. ;) Te kis csintalan... :)


!

Nos, amikor csak két értékes szakmai link szerepel , pl a pcr tesztről, azt sokadjára si törölték.



HOLOTT HÓNAPOK ÓTA SZINTE SEGY VÁLAZMAT SE TÖRÖLTÉK. Ahogy általában se nagyon.


Más kategóriákban általában senkinek semmi baja a hozzászólásaimmal. Ez vajon hoyg lehet...

Sőt, számos köszüönő választ kaptam már, élőben is.


Pedig nem vagyok tökéletes. Épp ezért fejlesztem magam.


Nos, erre varj gombot, édes drága bátyám. :)


Valami nem tetszik valakinek a szakmai linkjeimben. Tehát pro és kontra TILOS megnyilatkozni.


Azaz csak az egyik oldalnak lehet igaza.



Ez véletlen se kettős mérce.



Köszönöm értékes hozzászólásodat, tisztellek érte. Majdnem azt írtam, hogy TESZTellek... Elnézést...


Édes bátyám, így jó a stílusom? Kérlejk, áruld el , HOGYAN fogalmazzak? Azt írod, a stílusom nem jó.


taníts engem, mester, légysíves! vagy édes bátyám? :)

2021. máj. 11. 00:46
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát, a csintalanozásod és az édesbátyázásod se teljesen százas, ez még nálam is megüti a személyeskedés mércéjét.
2021. máj. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Idézem a stílusom, amit szintén többször töröltek, mert olyan nagy demokrácia van, és mert meghallgatják egmyást a szakemberek juj de nagyon:


"LINK1

LINK2"


ENNYI!


Szakmai előadás videók.


Sokadjára vissza írtam. Mgint törölték. Pedig leellenőrizhető szakemberek. MAGA A PCR TESZT FELTALÁLÓJÁTÓL, példának okáért.


De rossz vagyok. :)

2021. máj. 11. 00:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy annyira rossz, de elég sok helyre betoltad ezt, azt már spemmelésnek veszik.
2021. máj. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Hát, a csintalanozásod és az édesbátyázásod se teljesen százas, ez még nálam is megüti a személyeskedés mércéjét."


Kérlek, mester, taníts engem! Te olyan tökéletes vagy!


Mondd el, kérlek, milyen stílust szeretnél tőlem! Engedek az erőszaknak! formálj át engem, mint a hatalom mindenkit szeretne,. épp úgy! :)


Ha megírod, igérem, amint felismerlek (mert helyzetemnék fogva az könnyen lehet), akkor úgy foglak szólítani!


"Kedves válaszoló"

"Kedves tökéletes mester"


Melyik legyen?


Tisztelettel.

2021. máj. 11. 00:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem írom meg neked - tanulj te másoktól.

Nem z a cél, hogy "legyél olyan mint a többi", hanem hogy Rómában beszélj rómaiul - ha szeretnéd, hogy meghallgassanak.

Fontos lehet amit mondasz. Ennek érdekébben is jó egy kicsit változtatni.

2021. máj. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Nem vagy annyira rossz, de elég sok helyre betoltad ezt, azt már spemmelésnek veszik."


De, nagyon rossz vagyok!


És nyilván spam-melés az, hogy EGYSZER beírtam, hoyg


LINK1

LINK2


Majd törölték.

ENNYI.


Nos, ha töröltetés után megint beírom, hogy


LINK1

LINK2


Az miért volna spam?

Nem jóüszántamból ismételtem, ahnem azért,. mert INDOKOLATALNUL törölték.


Vagy indokolt volt? Akkor miért nem kapok választ, hogy miért látják indokolatlannak a szakmai előadást a PCR teszttről, és a mikrobiológus virológus szakembertől? :)


Cak úőgy önkényesen törölnek itt? Az nem lehet! Itt minden mérvadó ember tökéletes és szabálytartó, törvénytisztelő!


Én biztosan. Remélem, más is. Az ügyvédem azt mondta, hogy itt nagyon sok törvénytisztelő ember van. :)

Félre ne értsd. Ügyvéd nem ehhez kell, hanem örökléshez, meg kinek éppen mihez.

2021. máj. 11. 00:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért törölték. A moderátornak kellene írj ezzel kapcsolatban.
2021. máj. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Apropó. törvénycikkelyt is idéztem. Azt is törölték. Pedig itt minden mérvadó ember törvénytisztelő!


De hát át szokták akkor tenni a politika / törvények kateg-ba, nem? Vagy rosszul tudom ezt is? Jaj, de butuska vagyok...

2021. máj. 11. 00:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!