Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mely oltopontokon oltanak...

Mely oltopontokon oltanak holnap pfizerral?

Figyelt kérdés
66 eves autoimmunbeteg apukamnak szeretnék oltast szerezni vegre, aki csak Pfizert kaphat. Sajnos a haziorvos nem tudja beutalni, illetve nem kap Pfizert. Noha Müller Cecilia es Szijjarto most is hazudtak, ebbol van a legtobb vakcina jelenleg. Mely korhazakba mentek oltasra 16-18 evesek?

2021. máj. 12. 14:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Pfizerrel jelenleg csak 16-18 éveseket oltanak. Ha időben regisztrált volna, még decemberben, megkapta volna az elsők között. Most már ki kell várnia, amíg a fiatalokat beoltják vele.
2021. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor regisztralt... Csak hat egy kuka ez az oltási strategia.
2021. máj. 12. 14:09
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted ez úgy működik, hogy apukád odamegy, hogy adjatok már egy Pfizert, bár elmúltam 18? Háziorvossal próbáljátok megbeszélni.
2021. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

#1

Mondjuk ez butaság, sokan még télen regisztráltak és még mindig nemkapták meg. Párom is még csak várakozik. (18 múlt, autoimmun beteg, nem kaphat mást csak pfizert)


Kérdező

Most csak a 16-18 év közöttieket oltják sajnos, nem hiszem hogy mást is beengednének.

2021. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3)kepzeld,a pfizeres ismeroseim kozul sokan fu att kaptak. Most ilyen 16 eveseket minek oltanak? Varjak ki ok a sorukat, ne a 60+ok. Nevetseges, ami itt zajlik.
2021. máj. 12. 14:14
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Abban egyetértek, hogy kész vicc, de sajnos ez van. Valószínűleg azért, mert sokan akiknek jó lenne a kínai is, csak pfizert hajlandók felvenni, így valahogy rá kell venni a többséget, hogy azt vegye fel ami van. Én az első adandó alkalommal felvettem a kínait, az is megvéd és nekem mehet, akkor miért ne menjen. De a sok marha miatt szív az is akinek nincs választása.
2021. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Ez inkább politikai-gazdasági kérdés, úgy fest a kínain és az oroszon keresett a legjobban a kormány.
2021. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Mikor beszéltetek erről a háziorvossal?

Csak azért kérdezem, mert most a második körösök és a fiatalok után megmaradt mennyiséget a háziorvosok kapják meg. Az én háziorvosom is azt mondta két hete, hogy mostanában nem kapnak Pfizert, és oltópontra sem küldhet senkit. Tegnap még kiírta a rendelő Facebook oldalára, hogy a héten korlátozott számban elérhető, akit érdekel, ma telefonáljon.

Érdemes lenne a háziorvost megkérdezni.

2021. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindekepp beszelj a hazi orvossal, ha nem hajlando segiteni akkor a kozeledben levo oltopontokat probald elerni telefonon vagy szemelyesen.
2021. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A héten megkapják az oltásukat a fiatalok, utána el fogják osztogatni a "maradékot". Legyetek résen! A háziorvosotok meg... kb. olyan lehet, mint a mienk:(
2021. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!