Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meddig volt nektek oltás után...

Meddig volt nektek oltás után oltási reakciótok?

Figyelt kérdés

1 napja oltottak Janssen-el. Igazából semmi extra, lázam nem volt, annyi, hogy fáj egy kicsit a karom még meg olyan semmilyen hangulatom van. Kicsit fáradtabb vagyok, meg kicsit ilyen "morci". Elég kellemetlen azért, de nem vészes. Meddig fog tartani?

Gondolom ez jót jelent, mert akkor dolgozok az immunrendszerem.

Egyébként én voltam covidos, az sem volt vészes, 4 napig picit köhögtem, izomfájdalom, meg fáradtság.

Nagyjából most is ugyan ez, csak nincs köhögés és a fáradságérzet sokkal kisebb, inkább ez a "semmilyen hangulatom sincs, nincs kedvem semmihez" nyomasztó kicsit és így kellemetlen érzetem van.

Nálatok meddig tartotés (függetlenül a beadott vakcinától)



2021. máj. 12. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szputnyikot kaptam. Az első után nem volt semmi extra, első éjjel fájt eléggé a karom, ha ráfeküdtem, második nap talán fáradtabb voltam. A második után viszont 2 napig volt enyhébb lázam, nagyon erős fej- és izomfájdalmam. De amilyen hirtelen jött (már aznap este, reggel kaptam), olyan gyorsan el is múlt.
2021. máj. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pfizer 1. adagján vagyok túl. 1,5 napig volt testszerte izom- és ízületi fájdalmam utána. De nem volt vészes.
2021. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. adag Modernát ma reggel kaptam meg, dettó ez a kicsit fáradtabb semmilyen hangulatom van, ezen kívül eddig semmi. Nem tudom, hogy ez az oltástól van, vagy csak a fáradtság meg stressz.


28f

2021. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Farkas999 ***** válasza:
Az első Szputnyik után 1 napig mintha lett volna hőemelkedésem, de megmértem, csak 37 fok volt. De az is lehet, hogy a hideg szélben való várakozás miatt jött elő. A második után semmit nem vettem észre.
2021. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tegnap kaptam első kínait

SEMMI még a helyét sem érzem azt se tudom hova kaptam

2021. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ReGina... ***** válasza:

Én 2 napja kaptam meg a Janssen oltást.

Az első 6-7 órában az oltás után nem éreztem semmit.

Este felé lefekvéskor, már rázott a hideg, gondolom lázas voltam egész este, de szerencsére tudtam aludni gond nélkül.

1. Nap reggel az oltás után, megmértem 38.3° láz, fájt az oltás helye, de kibírható mértékben.

Nap közben többször is mértem a legtöbb az 38.9 volt. De nem volt vészes, nem éreztem magam olyan rosszul, még lázasnak se csak kicsit kiszáradt a szemem.

Tapasztaltam nemi enyhe izom görcsöt/fájdalmat, de elhanyagolható mértékben.

Vettem be láz csillapítót, így a nap vége felé, este lefekvés előtt, aztán mértem ismét 38.2° volt.

Ma van a 2. nap egyáltalán nem érzem magam rosszul pont az előbb mértem 37,2° jelenleg a testhőm.

Nem voltam Covidos.


Édesanyám is velem egy napon kapta ugyanezt nála semmi reakció, se láz, se izom fájás, se az oltás helyének érzékelése. Ő sem volt Covidos.


Teljesen pozitív tapasztalataink vannak.


Én-22/L; Anyum-57

2021. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!