Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hátfájást, szúrást okozott...

Hátfájást, szúrást okozott valakinél a Pfizer második oltása?

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
7%
Kell a szülők engedélye, aláírása...
2021. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cubina ***** válasza:

Igen, a szomszédom pont tegnap panaszkodott hogy a második oltás óta fáj, szúr a háta. Ha erősödik a fájdalom (levegővételnél jobban szúr), el kell menni vizsgálatra, mert mert a vizes tüdő/mellhártya-gyulladásnak is ez a tünete.


Én addig halogattam még régen, míg a végén teljesen elöntötte a víz a tüdőt/mellhártyát, és az utolsó pillanatban vittek el a mentők. Már szinte egyáltalán nem kaptam levegőt, mert amikor venni próbáltam, csak a szörnyű szúró fájdalom jött, levegő nem.


Nekem eszembe sem jutott akkor, hogy ilyen súlyos bajom lehet, ezért vártam kb. két hetet, hogy elmúljon. De csak egyre rosszabb lett. Borzalmas érzés fuldokolni. :( Valószínűleg el is ájulhattam, mert a kórházig tartó út és a befektetés teljesen kiesett az emlékezetemből. 2 hétig feküdtem bent, mire lecsapolták a rengeteg vizet.


Ha napról-napra enyhül a fájdalom, szúrás, akkor is meg lehet nézetni, de ha erősödik, akkor muszáj megnézetni dokival, mielőtt még késő lenne! A szomszédomnak is ezt tanácsoltam.


Remélem azért, hogy már jobban vagy/elmúlt azóta a fájdalom.

2021. máj. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem két nap alatt elmúlt.
2021. máj. 16. 03:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!