Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan, aki antibiotiku...

Van itt olyan, aki antibiotikum kúra miatt nem kaphatta meg az oltást?

Figyelt kérdés
Mire, meddig és milyen antibiotikumot szedett?
2021. máj. 13. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Én még januárban szedtem. Ahogy abbahagytam rá egy hétre megkaptam az oltast. Előtte megkerdeztem róla orvost, azt mondta lehet, tényleg nem is volt semmi bajom.

Persze ha te konkrétan most szedsz és most kapnad az úgy más.

2021. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most kezdtem Lyme kórra, egy hónapig legalább. Nem szóltak oltás miatt még, de most ha fognak se megyek el, inkább kivárom.
2021. máj. 13. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes kivarni. Így is van dolga az immunrendszerednek. Persze az is szívás lenne ha erre még osszeszednel egy covidot.
2021. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már önmagában egy akur Lyme kór nyomós ok lehet arra, hogy ne kapd meg az oltást. Ezt a hozzájaruló nyilatkozaton is jelölnöd kell, van-e valami akur betegséged, illetve van-e panaszod.
2021. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
akut-ot akartam írni, kevés sikerrel:D
2021. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D De még milyen jó hogy nem kaptam meg most így még az oltást...
2021. máj. 13. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!