Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Közületek valaki csinált...

Közületek valaki csinált olyat, hogy 3 hónapon belül volt pozitív PCR-tesztje, mégis beoltatta magát (úgy, hogy a nyilatkozatban letagadta ezt a tényt)? Lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés

Csekkolni fognak ott helyben, vagy bemondásra megy a dolog?

Hülye kérdésnek hangozhat, de azért merült fel bennem, hogy meg lehet úszni, mert úgy tűnik, hogy az állam érdeke az, hogy a beoltottak száma exponenciálisan növekedjen, bizonyítva ezzel, hogy köröket verünk az EU többi tagjára.

Van tapasztalatotok ez ügyben?



2021. máj. 13. 20:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
3%
Keress rá.
2021. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%

#11 Ez a kedvenc forrásmegjelölésünk! Mindig hiteles, mindig pontos. Vitatkozni sem érdemes vele.

Jeeezzzz....

2021. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
5%
12, igen, én is úgy találtam rá, hogy rákerestem, ne várd meg míg bemondják az M1-en. Ja tudom, meló....
2021. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%

#13

Rákeresve csak kamu források vannak, ezért kérdeztem eleve.

2021. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
5%
14,jó neked, hogy tudod mi az igaz és mi a kamu.
2021. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#15

Tanultuk egyetemen többek között azt is, hogy hogyan találhatunk hiteles forrást egy adott témához. Szerintem is jó, hasznos tudás.

Kíváncsian várom a linket továbbra is, szívesen olvasnék erről mert érdekes kérdés.

Sajnos úgy látom, be kell érnem azzal hogy "xy blogon megírták"...

2021. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#9 "Tehát akinek pozitív a pcr tesztje, az nem azt jelenti, hogy covidos."

Tehát akinek negatív a PCR tesztje, az nem azt jelenti, hogy nem covidos.

Fixed. YAW


A tesztelés ebben a formátumban valóban szinte fölösleges. Leveszik a mintát, a páciens kilép az ajtó, és egy slukkra benyalja a covidot. Majd 8 óra múlva megkapja a szép negatív ereményét, és megy vígan fertőzni mindenki mást. Szupppper!

A patikai ellenanyag teszteket meg a laikusnak gőze nincs, hogy mire, és mikor, nomeg hogyan kellene használni, hogy esetleg értékelhető eredményt kapjon. Ennek így valóban nincs értelme.

De ez még mindig nem azt jelenti, hogy maga a teszt rossz. Emberünk "nagyonokos". Lehet, hogy IQ-t mér az a teszt...

2021. máj. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!