Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Eljön az az idö csak az mehet...

Eljön az az idö csak az mehet dolgozni akinek van oltási igazolványa? Vagy ezt nem merik meglépni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 17. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Akkor borulna csak igazán a gazdaság. :)
2021. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Bizonyos ágazatokban eljöhet, például egészségügy, vendéglátás, oktatás. Sőt, Nyugaton sok országban egészségügyben korábban is kötelezővé tettek olyan oltásokat, amik az átlagembernek nem voltak kötelezőek.

De nem hiszem, hogy általános lenne minden munkahelyen.

2021. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem eljöhet ez az idő, a vírus kiköveteli magának a sok halottal és poszt-COVID-ossal.
2021. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Minden csoda 3 napig tart. A covid is nyomtalanul eltűnik mint a H1N1 és társai. Lepadlózzák a világgazdaságot hogy teret adjanak a "great reset"-nek és utána többet nem hallasz a covidról. 1 év múlva nézd vissza ezt a kommentet! Lehet lepontozni :-)
2021. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

4-es, remélem igazad lesz, bár szerintem nem fogják ezt elengedni olyan könnyen mint H1N1-et.

Ha lesz 4.hullám itt bevezetik valószínűleg. Hiszen jóval több vakcina van, mint ahány oltakozni vágyó. Csak akkor nem kell alárni a papírt, hogy te kérted az oltást, hiszen kényszerítettek rá. Másokat fog terhelni a felelősség a mellékhatásokért, szövődményekért. Nyilván azokat, akik kényszerítettek.

2021. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
4-es, én attól félek, hogy a koronának nagyobb "feladata" van. Már most sokkal többet kihoztak belőle, mint a H1N1-ből.
2021. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Előbb-utóbb csak megunják már végre. Persze, mind belehaltunk a száj- és körömfájásba, a kergemarhakórba, a madárinfluenzába, a csiganáthába, a sertéspestisbe, az ebolába és a lépfenébe is, és most ebbe is mind beledöglünk. Átlagosan ötévente ugyanaz a forgatókönyv. Komolyan mondom, elkélne egy újabb világháború, vagy legalább egy tényleg komoly pestisjárvány csak azért, hogy a mostani, k'rvára ráérő hisztizők rájöjjenek végre, hogy eddig milyen jó dolguk volt.
2021. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Én vártam itt Angliában,hogy megkérdezik kinek van már meg az oltása (vendéglátásban dolgozom) de semmi ...leszarják konkrétan.. szerintem annyi minden csődbe ment,meg meg szűnt,hogy szimplán újra akarják nyitni a gazdaságot bármi áron...nonszensz..
2021. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Miért probléma, ha az oltatlan dolgozik az oltottak között? Utóbbiaknak mindegy, az oltatlanok meg maguk döntenek így, akkor már legalább dolgozzanak, nem ?
2021. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!