Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid-19 vakcináltak, megcsiná...

Covid-19 vakcináltak, megcsináltátok már a mágnes challenget?

Figyelt kérdés
Leginkább Pfizeresek és Modernások érdekelnének. Egy hűtőmágnes is megteszi. Szeretném tudni nem csak kamu e az egész. Ami gyanús nekem, hogy mindenki ugyanarra a karjára teszi és a másikon mutatja, hogy oda nem tapad a mágnes. Nem más más karba kapjátok az oltást, az elsőt az egyikbe majd a második dózist a másikba?
2021. máj. 18. 19:02
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
2021. máj. 18. 19:06
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Én mindkettőt ugyanabba a karba kértem. Pfizeres vagyok.
2021. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
49%
Netto baromsag az egesz magnesezos sztori, a bitchute-os video a legjobb "bizonyitek" erre: ott ugyanis szinte kizarolag a szelsojobbos, konteo-hivo baromallatok gyulekeznek, akiket amugy minden normalis platform kitiltott mar.
2021. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%
Ekkora marhaságot kitalálni mint ez. Akármelyik testrészemre tudom úgy tenni, hogy ott maradjon, de ha egy hétig nem fürdök még egy vasalót is.
2021. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
De van olyan aki kipróbálta Modernás vagy Pfizeres? Az egyik videóban valaki azt mondja a J&J janssen-nel nem működik például. Amit eddig láttam az M vagy P volt. És egy olyat is láttam ahol fémdetektorral is rámennek és jeéez nem tudom abban benne van-e amit linkeltem.
2021. máj. 18. 19:20
 6/31 A kérdező kommentje:
Ja meg a vakcináltak nem hinném, hogy konteósok. Ők beadatták az oltást szóval gondolom nem is oltásellenesek. Röhögnek magukon többnyire, nagyon lazán állnak hozzá jó fejek.
2021. máj. 18. 19:24
 7/31 anonim ***** válasza:
73%

"Ők beadatták az oltást szóval gondolom nem is oltásellenesek."



Ebben mondjuk van valami. :)

2021. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
65%

Írd már le röviden, mi akar lenni ez a mágneses hülyeség, mert nem hallottam eddig róla.


Másrészt azt mi bizonyítja, hogy akik azt álllítják, hogy beadatták maguknak az oltást, az igazi is, és nem csak hazudnak?

2021. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
Én megcsináltam neked. Mindkét oltást bal karba kaptam, moderna és nem tapad rám a mágnes. Ez egy full kamu videó.
2021. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
9. Köszi hogy megcsináltad. Milyen mágnest használtál, átlagos hűtőmágnest?
2021. máj. 18. 19:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!