Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már sehol nem lehet oltasra...

Már sehol nem lehet oltasra időpontot foglalni? Mikor lesz már vakcina? Több lent

Figyelt kérdés

Mar rég regisztraltam az oltásra es oltas jogosultsagi ertesitest is kaptam,de már több hete nemtudok idopontot foglalni, mert azt irja ki nincs elérhető oltás.

De a háziorvosom elvileg folyamatosan olt,de mégsincs elérhető vakcina egy jóideje. Akkor várjak még lesz, vagy ilyenkor mi a teendő?



2021. máj. 20. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Párom a szüleivel él, Ausztriában, ahol állítólag nagyon le van maradva az oltás.Hazaugrottak, bementek oltópontra, és itt, Magyarországon mindhárman kaptak, ráadásul a lehető, létező, elérhető legjobb, legkiválóbb minőségű vakcinát, azaz Pfizert. Igaz, hogy ideiglenes lakcímre vannak bejelentkezve Vas megyében, Sárvár mellett egy kis faluban a családi házukba, kinn pedig bérleményben van az állandó lakcímük.
2021. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szóval én a helyedben TAJ szám és érvényes regisztráció után belépnék a lakóhelyemhez legközelebbi oltópontra. Most már dömping van oltásból - olyan, mint július-augusztus hónapokban a görögdinnyéből - és ha oltakozni akarnék, akkor oltakoznék.


Én június3-án kapom a 2. Pfizeremet.

2021. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Tegnap tudtam sms és fennakadás nélkül foglalni pfizerre. Szputnyik, Astra, Sino folyamatosan van.
2021. máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3as én hiába probalok nemtudok mert beirom a telepulest és ki sem adja
2021. máj. 20. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Ja, hát nem minden településen van. Mi is egy órát fogunk utazni érte.

2021. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Az 1-es szépen leírta, hogy mi miért nem kerülünk időben sorra.
2021. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!