Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizer mellékhatások, ha...

Pfizer mellékhatások, ha neked volt vagy van?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 19:20
A kérdező szavazást indított:
Mellékhatások nálam már az első adagot követően jelentkeztek
A második adag után tapasztaltam mellékhatásokat
Mindkét adagot megkaptam, mellékhatást nem véltem magamnál felfedezni egyik után sem
30 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem leírni, hogy főleg olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik már mindkét adagot megkapták az oltóanyagból.
2021. máj. 20. 19:23
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Az első oltás után 2 nappal keletkezett egy fájdalmas "búb" a bal tenyerem mutató-és hüvelykujj találkozásánál, de nem az ízületben.Jobb kezes vagyok, biztosan nem erőltettem meg a kezem semmivel. Olyan fájdalmas volt, hogy semmit nem tudtam megfogni rendesen, éjszaka nem tudtam tőle aludni, és alig reagált a fájdalomcsillapítóra.Sebész is látta, csak hümmögött,az volt a meglátása, hogy ha 3 héten belül nem javul, felvágja megnézi közelebbről. Ultrahang a gangliont és az ízületi gyulladást kizárta. Aztán megkaptam a 2. oltást, majd szépen lassan ez az izé is visszahúzódott. Azt gondolom, hogy ez egy átmeneti autoimmun válasz volt.Jelenleg egy kis vaskosodást még lehet ott érezni, de már panaszmentes.Egyébként örülök, hogy megkaphattam az oltást, mindegy volt, hogy melyiket kapom, nem választhattam, de nem is akartam választani.
2021. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Első után a hónalj nyirokcsomó duzzadt be kb 1 hétre, másodiknál az oltás napján kB 2 órán keresztül rettenetesen fáztam 3 paplan alatt is (láz, hőemelkedés nem volt). Novemberben covidos is voltam.
2021. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak az első oltást kaptam meg. Szédülés, hányinger,a karom zsibbadt,de hamar elmúltak már csak az oltás helye fáj
2021. máj. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Enyhe hanyinger és émelygés aznap este. Másnap fejfájás kisebb gyengeség. Oltás helyén fájt a karom. De nem volt vészes egyáltalán.
2021. máj. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!