Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány nap múlva érkezik meg a...

Hány nap múlva érkezik meg a védettségi igazolványom?

Figyelt kérdés

Az oltást követő hanyadik napon számíthatok az érkezésére?

Ti az oltást követő hanyadik napon kaptátok meg?

Kérlek titeket, íjátok meg a válaszaitokat, kiegészítve azt a megye nevével, ahová postázták nektek azt.



2021. máj. 20. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem másfél hónapig tartott utánajárni, mire kiderült, hogy valamiért sikertelen volt a kipostázás (Pest megye)...

Viszont a környezetemben senki se járt ilyen szerencsétlenül, az első oltástól számítva másfél-két múlva mindenki megkapta.

2021. máj. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is majdnem két hónap volt. Budapesti kollégium a tartózkodási helyem, de jelenleg (értelemszerűen) vidéken lakok (Szolnok megye), ott is oltottak. A koli nem vette át, kétszer is vissza lett küldve a feladóhoz a levél, végül nekem kellett bemenni érte személyesen, mert az űrlapot hiába adtam le, nem küldték ki az állandó címemre. A családtagjaim kb 2 hét alatt kapták meg (nekik csak állandó lakcímük van).
2021. máj. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem pénteki napon oltottak, most májusban. 9 munkanap és 2 hétvége alatt jött meg.

A lányomnak áprilisban 7 munkanap + 1 hétvége volt.

2021. máj. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első oltásom napjától számított 10. napon hozta a postás.
2021. máj. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a második dózist is megkaptam egy hete és meg mindig semmi hír róla.
2021. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és heves megye
2021. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
04.26.-án oltottak BP 7.kerben lakom, de a 11.kerben van a tartózkodási címem, oda jött 05.07-én.
2021. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Férjemmel egyidőben oltattunk.

Az első oltást április elején kaptuk.

Hamarosan az én igazolványomat megküldték. A férjem igazolványát még mindig nem. Április végén a kormányablakban is igényelte.


Még mindig semmi.

Mi is nyugtalanok vagyunk ez miatt.

A 1818 nem érhető el.

2021. máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én két hónap után a Központi Okmányirodában tudtam személyesen átvenni. Menjetek oda reklamálni.
2021. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!