Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha nem küldtek védettségi...

Avada0 kérdése:

Ha nem küldtek védettségi igazolványt miután átestem a COVID-on azt hogy/hol lehet jelezni, igényelni online?

Figyelt kérdés

Mindenki más akiről tudom, hogy COVID-dal volt táppénzen kapott. Én hiába voltam karanténban nem kaptam semmit, már vagy egy hónapja.


Hogy a halálban jelzem ezt? Nem igaz, hogy mindenki már napokon belül megkapta, nekem meg semmi...


Most még a telefonom is meghalt, úgyhogy app se nagyon játszik...



2021. máj. 21. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Háziorvosnál kezdj, sokaknál az a gond ilyen esetben, hogy a betegség nincs lezárva.
2021. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tesztelve voltál? Csak akkor jár, ha igen.

Utána ahogy előttem írták, háziorvos.

Aztán pedig kormányablak személyesen! Lehet ügyfélkapun is, de az hosszadalmasabb, mint személyesen.

2021. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak le van zárva. Táppénzes papírokat is nyomtatott.


Teszt amúgy volt. Gyorstesztet csináltak ami pozitív lett, így kerültem karanténba.

2021. máj. 22. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy külön rendszerben kell lejelenteniük. Lehet, az nem történt meg, vagy az nem látszódik az állami szerveren.
2021. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
beszoptad hehe
2021. jún. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!