Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Komolyan gondolják nem lehet...

Komolyan gondolják nem lehet majd tömegközlekedni oltási igazolvány nélkül?

Figyelt kérdés
2021. máj. 21. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hol hallottad? Nem valószínű a közeljövőben.
2021. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto.. A kérdezőnek nem ez az első kérdése, provokálni szeretne...
2021. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Komolyan mondom amúgy az ilyenek mint a kérdező még örülnének is ennek, mert lehetne itt hőbörögni és szidni azokat, akik oltattak.
2021. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem gondol ilyet. Itt olvasok erről először. Egy forrást légy szíves, honnan veszed ezt?
2021. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szó nem volt erről. Idióta provokáló kérdés.
2021. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2021. máj. 21. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6: Az csak egy magánvélemény. El is mondta, hogy ezt a világon sehol nem merték bevállalni.
2021. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7%

[link]


Még a legelején én is azt tapasztaltam, hogy a "maszkellenesek" voltak agresszívak. Amikor lemertem itt írni, kaptam pár kéretlen gyűlölködő privátot. Metrón belém kötött egy trash pár, hogy milyen birka szar vagyok, mert maszkot hordok, oltásellenes ismerősöm őrjöngve alázott telefonon, mert ellent mertem neki mondani és még sorolhatnám. Annyira próbálják beállítani ezek a "lázadók", hogy ők vannak elnyomva, miközben bakker tök idegen emberekbe belekötnek akár, vagy évtizedes barátságot rúgnak fel, mert ők azt hallották valami youtube videóban, hogy az oltás rossz. Most akkor az lesz a nagy lázadás, hogy átlag emberekbe kötnek bele, ahelyett, hogy rendőrökkel vagy a parlament előtt hősködnének? Esetleg az nem jut eszükbe, hogy valaki azért oltat, mert kicsivel többet tanult vagy halt meg valakije a vírus miatt?

Ugye volt, hogy a villamoson leszúrt egy bácsit egy maszkellenes normális életre vágyó ember, mrt az rá mert szólni, hogy ugyan huzza már fel a maszkot. Emlékszem az összes "normális" életre vágyó (azaz abból a csoportból való) véglény (nem tudok erre jobb szót sajnálom), ott örömködött a cikk alatt, hoogy megérdemelte a vén f-sz, meg hogy le kéne lőni a birkákat stb.

Ahelyett, hogy ilyen lázító kamukérdéseket tesztek fel inkább a saját házatok táján kéne körül nézni. Ja és eddig ugye "aggódtak" a vendéglátósokért, most meg lincselnék őket is, meg az állatkerteket is gyújtanák fel (olyanokat olvastam álltakertek oldalán, hogy remélik megdöglik az összes állat, csak mert nem engedik be őket oltási igazolvány nélkül). Nézzetek mélyen magatokba kedves "tisztánlátó oltásellenesek", mert ez már a legalja.

2021. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezeket a "tisztánlátó" értelmeket látva komolyan visszasírom a siktatúrót..
2021. máj. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!