Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sikerult valakinek elorehoznia...

Sikerult valakinek elorehoznia a masodik oltas datumat?

Figyelt kérdés

Kulfoldi munka miatt lenne fontos, hogy 5 het helyett 3 vagy 4 hetre ra beoltsanak. Bar a kulfoldi munkáltató felajanlotta, hogy megkaphatom ott a masodik a Pfizert, ez minden bizonnyal adminisztrativ kerdeseket vet fel. Egyesult allamokbeli munkarol lenne szo.


Ugy gondolom, hogy praktikusabb lenne minden szempontbol, ha itt tudnam megkapni a masodik oltast.


Koszonon elore a valaszt!



2021. máj. 22. 11:12
 1/3 anonim válasza:
Nekem sikerült. Engem AstraZenecával oltottak, valamint a barátomat Sinopharm-al, és neki is előrébb lehetett hozni. A legjobb ha betelefonálsz vagy írsz egy emailt az oltópontnak ahol kaptad. Nagyon kézségesek, engem már aznap hívtak időpont egyeztetés végett. Bár a Pfizernél nem tudom lehet e majd, mert folyamatosan hatalmas igény van rá, de egy próbát mindenképp megér.
2021. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Viszont a kulonbseg, hogy az Astrat elore lehet hozni. Kinaibol meg rengeteg van. Szerintem Pfizernel sokkal inkabb meg van ez szamolva.
2021. máj. 22. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Írd át a lapon a dátumot menj oda. A kutya se fogja nézni, pontosan. Nekem sem nézték sem a napot sem az időt.
2021. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!