Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek meg fogjuk kapni...

Szerintetek meg fogjuk kapni az AstraZeneca második oltását?

Figyelt kérdés
Mert a híradóban még döntenek róla itt Magyarországon. De nem értem hogy akkor mi lesz helyette ha úgy döntenek hogy nem kapunk másodikat?

2021. máj. 22. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
LOL
2021. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem meg fogják kapni az Astrások a 2. adagot. Sajnos nagyon fellázadtak a britek ellen, pedig statisztikaikag kimutathatatlan a vérrögképződés, de manapság ilyenek az emberek, ebbe bele sem mennék.


Ha véletlen itt sem adnák be a 2.-at, akkor sem kell aggódni, Pfizer fog utána járni, és úgy is igen hatékony, annak ellenére, hogy más a két technológia.

2021. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nagyon durva hogy felülve a pánikvonatra több nyugati ország is mixeli a vakcinákat, szembemenve a gyártók véleményével. Ez nem más mint embereken végzett kísérlet, hiszen a klinikai tesztek során nem volt ilyen.
2021. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Meg fogjátok kapni. Nagy kamu az Astra ellenes lejáratókampány. Az eu a fájzer seggét akarja nyalni, ezért járatják le az Astrát és nem engedik a keleti vakcinákat. Brutális pénzekről van itt szó.
2021. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van!
2021. máj. 25. 18:50
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is nagy felelőtlenség mixelni, mert ez tényleg ember kísérlet! Szó szerint a “mixelés” még csak kísérletekben van. Sokkal biztonságosabb megkapni a 2. AZ-t mint össze vissza keverni
2021. máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!