Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus oltás, regisztráció?

Koronavírus oltás, regisztráció?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Május 21-én lettem 16, és aznap regisztráltam oltásra, de azóta is azt jelzi a lekérdezésnél, hogy nem regisztráltam.

Az alábbi szövegrészletet koronavirus.gov.hu-ról másoltam.

“ Az időpontfoglalásra és az oltásra azok a fiatalok jogosultak, akik érvényesen regisztráltak, május 18-ig betöltik a 16. életévüket illetve idén betöltik a 18. életévüket.”

Ezekszerint én nem regisztrálhatok, mert nem töltöttem be május 18-ig a 16.életévem, és ezért nem dolgozták fel a regisztrációm?


2021. máj. 28. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Lassú a rendszer, hívj fel egy kórházat hogy eü dolgozó vagy, még aznapra vagy max másnapra kapsz időpontot pfizerre, én mentőtiszt hallgató vagyok, viszont elég volt nekik mondanom, sehol sem ellenőrizték xdd
2021. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

" Az időpontfoglalásra és az oltásra azok a fiatalok jogosultak, akik érvényesen regisztráltak, május 18-ig betöltik a 16. életévüket"

Én mintha különbséget éreznék a máj. 18 és a máj. 21-e között.

A TAJ nyivántartásban benne van a pontos születési dátum. Te túl lépted a limitet, így nem is enged regisztrálni.

2021. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2.

Akkor így meg sem kaphatom az oltást? Komolyan ezen a 3 napon múlik?:(

2021. máj. 29. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!