Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem lehet oltásra rendesen...

Nem lehet oltásra rendesen időpontot foglalni?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja, hogy regisztráltam az oltásra, majd tegnap este jön az SMS, hogy

" Tisztelt Oltàsra Regisztràlt! A regisztràltak több mint 90%-a màr felvette az oltàst. Kérjük, ha Ön még nincs beoltva, akkor vegye fel mielöbb a kapcsolatot a hàziorvosàval vagy foglaljon az interneten idöpontot! Idöpontfoglalàs: www.eeszt.gov.hu"


Na de, felmegyek oda, megadom az adatokat.

Megjelenik a naptár, ahol kizárólag erre a hétvégére enged foglalni, a június hónap teljes egészében szürke, nem választható.


Majd, amikor kiválasztom Komárom-Esztergom megyét, 5 település közül kellene választanom, hogy hol szeretném felvenni az oltást. Természetesen Esztergom nincs közte, miért is lenne??


Szóval kizárólag ezen a hétvégén vehetem fel az oltást, de még utazzak is érte? Hát köszi.



(Háziorvos nem opció, mivel itt még nincs háziorvosom, és a pandémia alatt nem is vesz át, nem foglakozik ilyesmivel, így nem is olthat be...

Csak akkor venne át egy itteni háziorvos, ha egy betegség miatt mennék hozzá, mert akkor köteles lenne ellátni, de "csak úgy" nem fogad)


Szóval gyakorlatilag nem tudom felvenni az oltást, csak ha hajlandó vagyok pénzt és időt áldozni az utazásra?



2021. máj. 29. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mindig hetente frissítik a foglalási lehetőséget, szóval nyugodj meg, jövő hétre is fogsz tudni foglalni.
2021. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan kerülnek fel új időpontok, ahogy érkeznek a vakcinák, vagy ha az előző körben megmarad. Vasárnap próbáld meg, akkor már fent lesznek a jövő heti időpontok. Utazni viszont kell majd, mert nincs minden településen oltópont. Nálunk sincs, én a legnagyobb agglomerációs városban élek és itt sincs, be kellett utaznom a fővárosba.
2021. máj. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a furcsa, hogy korábban itt volt oltópont, most meg nincs...


Nyergesújfalun van, vagy Tatabányán.

Utóbbiban jobban bíznék, viszont ahhoz kétszer két órát kellene buszoznom.


Kellemes lehet oltás után..


Na mindegy, majd megnézem később az oldalt.


A lényeg a jó szervezés, ugye...


Aki meg esetleg nem tud utazni (nem magamra gondolok) az igy járt?

2021. máj. 29. 09:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ott fogsz ülni fél órát az oltás után egy váróban, ha van valami az alatt kijön, ha meg nincs semmi akkor nem lesz gond oltás után utazni, én is azonnal buszra szálltam.

Aki nem tud utazni, az megvárja a háziorvosát. Azért aki olyan állapotban van, hogy ne tudjon utazni, az volt orvosnál korábban, így be van jelentkezve.

2021. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Frissulni fog az idopont is es a hely is.


Erdemes nezegetni naponta.

2021. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amelyik oltóponton nincs hely vagy vakcina, az nem jelenik meg ideiglenesen.
2021. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!