Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a leghatékonyabb a torokgyu...

Mi a leghatékonyabb a torokgyulladás okozta fájdalom enyhítésére?

Figyelt kérdés
Úgy másfél napja kínoz rémes torokfájdalom, és borzalmasan fáj.. A strepsils nem segített, sem a tea, ezért reméltem, hogy itt találok valamit.

2021. máj. 29. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam hogy este megittam egyszerre egy liter meleg mézes teát és reggelre elmúlt a torokfájás
2021. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Méz. Csak magában
2021. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ "melyik" fájdalomra gondolsz. Nekem igazán az rossz, amikor a torokgyulladás még felfutó szakaszban van, nem tudok nyelni, aludni, mert folyik visszafele a cucc a torkomba. Nagyon rossz, szúró, kaparó érzés. Bármilyen hihetetlen, én későn "fedeztem" fel, hogy az orrspray mennyire jó erre. Azóta tudok aludni ilyenkor és emiatt sokkal kevésbé szenvedek egy megfázástól.
2021. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mézes teába szegfűszeg fejeket morzsolok, attól kicsit jobb szokott lenni.
2021. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer iszonyú torokfájásom volt, hogy nem tudtam aludni és semmi nem segített csak a sós meleg vízzel gargalizálás. Szóval azt tudom ajánlani.
2021. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a langyos sós vizes gargalizálás a legjobb, 2 nap alatt elmúlt tőle a torokfájásom.
2021. máj. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 krwkco ***** válasza:
Édesgyökér főzet.
2021. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!