Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Alacsony vérnyomás és kovid...

Alacsony vérnyomás és kovid oltás?

Figyelt kérdés
Van ott olyan, akinek nagyon alacsony a vérnyomása (átlag 90-110) és kapott kovid oltást?
2021. máj. 30. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én.
2021. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok. Nem ment le mégalacsonyabbra?
2021. máj. 30. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Lázam volt 1 napig és ennyi.
2021. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én gyakran elájulok az alacsony vérnyomás miatt, és olvastam hogy akik oltattak, nekik vagy alacsony lett a vérnyomásuk ami addig normális volt, vagy magas.
2021. máj. 30. 14:55
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem jellemző az oltásra, hogy leviszi a vérnyomást. Akiknek leesik ilyenkor, az inkább pszichikai okok miatt van, és persze a kórházi körülmény, stb. is szerepet játszik. Vinni kell magaddal cukros italt, esetleg szőlőcukrot, egyél előtte valami, ne éhgyomorra menj. Aki ájulós, az úgyis el fog ájulni, akárhova megy.
2021. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem magas (szedek rá gyógyszert,így most jó).

Nem volt probléma,kínait kaptam (első este kicsit magasabb lett,de másnap már jó volt,lehetett a stressz miatt is).

Én csoportokban inkább azt olvasom,magasabb lesz.

2021. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
100-110-nél sosem magasabb a vérnyomásom, néha még alatta is van. Semmi bajom nem volt az oltás után, kis karfájdalmat leszámítva, a vérnyomásom is a szokásos volt.
2021. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk családban az volt a tapasztalat, hogy oltas után felment a vérnyomás, bár mivel pánikbetegségre hajlamosak vagyunk, a stressz is okozhatta.
2021. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!