Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kell félnem a Pfizer oltástól?

Kell félnem a Pfizer oltástól?

Figyelt kérdés

Holnap kapom meg az elsô pfizer oltásom és eléggé össze vagyok zavarodva. Mindenképp ezt kell kapnom, mert a közeljövôben szeretnék visszamenni a vôlegényemhez japánba, családot szeretnénk alapítani és egyenlôre ott is ezt használják (+ez kell a belépéshez is) illetve az itteni családom is nagyobb biztonságban van ha én is oltva vagyok, de kicsit azért félek mert mostanában vannak errôl a vakcináról is rémhírek. volt valaki akinek rossz tapasztalata van/volt vele?

32/N



2021. máj. 31. 15:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Én belehaltam...
2021. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%
Én zsidó gyíkemberré változtam tőle. De már elmúlt szerencsére.
2021. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell. Nekem két napig fájt a vállam, harmadnap már tudtam rajta aludni, ezen túl aznap délután elég keményen elálmosodtam, minimális hőemelkedéssel párosítva. Végigzombiztam a napot, nagy alvás, másnapra csak a vállfájdalom maradt.
2021. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
24%
Nem árt. félni
2021. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Most tulajdonképpen mi a kérdés? Ha ki akarsz menni, nincs más választásod... Akkor nem mindegy?
2021. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Miért agyalsz rajta fölöslegesen...????


Ha kell, hát kell!

VAgy pedig mondj le az utazásról.


Nyilván nem ez utóbbit fogod választani.


Amúgy miért kéne félned?

2021. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Csak az alap félelmeim miatt szerettem volna megkérdezni másokat is mert influenza oltásokat sem kaptam soha mivel nem nagyon kapom el, és ismerôseim körében senki nem kapta ezt a fajtát, szóval nem tudom mire számítsak... de köszi a válaszokat, a trolloknak is!
2021. máj. 31. 16:04
 8/23 anonim ***** válasza:
26%
Kell. Attól hogy eltitkolják az oltások mellékhatásait, azok még léteznek.
2021. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

Na, megjött az első gődényhívő... :)))


Semmit nem titkolnak el! Teljesen transzparens, hogy milyen mellékhatások léphetnek fel, és az is, hogy mindez hány ezreléknél fordulhat elő...


De azért csak rettegj, 8-aska!

2021. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
Na a sok csipphuszár még azt is képes volt leszavazni, hogy leírtam a saját tapasztalatomat, biztos jobban tudjátok, hogy nekem hol mi mennyi ideig fájt Doktor Gődény droidjai :D :D :D
2021. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!