Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki mit tapasztalt az Astrazene...

Ki mit tapasztalt az Astrazeneca oltás után?

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
7 óra múlva láz és hidegrázás
2021. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

12 órával utána 38 fokos láz, éjjel fejfájás és karfájdalom az oltás helyén. Másnap fejfájás, szédülés, estére megint láz. Utána lévő naptól kb semmmi nem volt már.

Ja, és a menzeszem késett utána egy hetet.

2021. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nàlam kis hidegrázás illetve enyhe hányinger + a menstruációm késett (1. oltás)
2021. jún. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy napig láz, fejfájás, derékfájás. A menzeszem megjött időben, 2 nappal az oltás után.

Egy enyhébb fejfájás nekem hetekig megmaradt utána.

2021. jún. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hányinger, hidegrázás, szédülés.
2021. jún. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Az első éjszaka borzalmas volt. Magas láz és pulzus, többször rámtörő hányinger. Utána napokig étvágytalan voltam enyhe hasmenéssel. Hetekig pedig magasabb volt a pulzusom és fájdogáltak a vádlijaim, illetve az egyiken az ér is, megjártam vele a sürgősségit is trombózisgyanúval. A menzeszem 2 hetet késett és sokkal gyengébb volt, mint máskor.


A másodikat nem szeretném beadatni, remélem addigra itthon is lehet helyette Pfizert vagy valami mást kérni. Tudom, hogy annak is vannak mellékhatásai, de alapvetően a környezetemben senki nem volt olyan szarul oltás után, mint én az Astrától.

25N

2021. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én semmit.
2021. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 orvosi javaslatra lehet másodikra Pfizert kapni, de állítólag a vakcinák keverésével súlyosabb mellékhatások jelentkezhetnek. Igaz, a védettség is jobb lesz.
2021. jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80 éves öreganyámnál nulla mellékhatás az első és a második után is.
2021. jún. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!