Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki megbánta, hogy beadatta...

Aki megbánta, hogy beadatta covid-19 oltását mit mondana annak aki még hezitál?

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Mit lehet azon megbánni most komolyan?
2021. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Én csak azt tudom, hogy ha a továbbiakban, mondjuk jövőre ismét be kell adatni akkor én nem fogom kérni köszönöm szépen, mert iszonyat rosszul voltam mindkét adagtól.
2021. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Én annyiból bántam meg, hogy mutogatnom kell majd a kártyámat, hogy be menjek olyan helyekre, ahova eddig simán be mehetem minden nélkül. Az hogy míg én be mehetek minden hova addig sok embert diszkriminálnak kintre. (olyan furcsa érzés)

Hosszú távon én sem fogom be adatni az elsőtől nem volt bajom, de a második ágyba rakott 2 napig.

2021. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2%
Megbanni?! Azt bannam, ha kinait adattam volna be es beoltva sem lennek vedett ugy, hogy ott volt a Pfizer, Astra, Moderna.
2021. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerencsére mindenki Pfizert kapott aki, fontos nekem, így nem bántam meg. Ha esetleg meghalunk tőle, visz mindenkit 😃
2021. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%

Én elfogadtam a kínait, hogy minél hamarabb túl legyek rajta és utána lehetett egyre több helyen hallani, hogy sokaknál nem alakul ki semmiféle védettség sem.

Egyébként azért bíztam benne, mivel hagyományos módszerrel készül és tudtommal más, hagyományos módszerekkel készülő vakcinákkal nem volt ilyen gond. Ha tényleg nem alakul ki tőle a megfelelő védettség, akkor azt tudom elképzelni, hogy valamit el...tak.

2021. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

6, olyan nincs hogy semmi védettség nem alakul ki. Igazaból egységesen mérni sem tudjak.

Akik meg sapítoznak a mellekhatasokon: minden vakcinanal van ilyen, sőt minden gyogyszertol lehet, de meg a kamilla teatol is. Inkabb 2 nap gyengeseg mint ez a f.os virus( vagy barmelyik). Ez teljesen normalis reakcio. Kissé túl van tolva , nem kell ennyire félni tőle.

2021. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

7

A virus van kissé túl tolva.

Az igaz, hogy a gyógyszereknek van mellékhatása, de egyiknek sincs ennyire gyakori tünetei mint ennek, legalábbis ennyi emberen nem szokott jelentkezni ilyen erős tünet, mint amit az oltás okoz. És mondom ezt úgy hogy oltva vagyok de mind a 2x belázasodtam és sz. rul voltam és rettegek a 3 tól.

2021. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%

# 8


Az oltás által kiváltott immunválasz tünetei. Jó az immunrendszered ezek szerint.


Nekem a Sinopharm-tól csak vállfájdalmam volt, az is enyhe, illetve a második után az se. Ki tudja, váltott-e ki immunválaszt egyáltalán. :D

2021. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

#9 valaki kitalálta ezt a nyugtatgatós dumát hogy ha mellékhatásod van akkor jó az immunrendszered, most meg mindenki papagájként adja tovább egymásnak ezt a baromságot.


Minél nagyobb a reakció, annál jobb az immunrendszered? Sőt ha a citokinviharba belehalsz, akkor meg már baromi jó az immunrendszered? Végülis valahol igaz...

2021. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!