Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 30 évesnél fiatalabbak!...

30 évesnél fiatalabbak! Pfizer oltás után hogy éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy a fiatal, 30 év alatti korosztályban milyen oltási reakciók voltak, vagy nem voltak.

2021. jún. 1. 22:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük nem azért van, mert nem olyan hatásos. Mamám is Pfizer-t kapott és ma derült ki, hogy konkrétan nulla ellenanyagot termelt a szervezete. (Neki sem voltak erős reakciói.)
2021. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az idős rokonaim meg sem érezték az oltást, én meg amikor meséltem hogy milyen szarul vagyok, kérdezték, hogy dehát nem Pfizert kaptál? De, csak náluk nem jelentkezett mellékhatás.
2021. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap kaptam meg az elsőt, utána 1-2 órával kicsit szédültem, aztán estére a szokásosnál jobban elfáradtam meg fájtak az izületeim, illetve lefekvéskor hőemelkedésem volt.

De nem volt vészes egyik se, meg lehet kicsit hipochonder vagyok és pl a szédülés nem is az oltástól volt, nem tudom.

Egy kicsit ma is fáradtabbnak érzem magam, de ezenkívül semmi.

24/L

2021. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi sem volt. Ismeretségi körben (20-30 éves korosztály) kar fájdalomra panaszkodtak, nálam ez is kimaradt. Egyről tudok, akinek fel is dagadt az oltás helye.
2021. jún. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Immunrendszerről annyit tudok nyilatkozni, hogy 21 éves vagyok, évi 1x járok orvoshoz, zéró mellékhatás jelentkezett nálam. Testvéremnél, aki többször beteg, illetve volt egy komolyabb betegsége és emiatt műtéte is, az oltás kiütötte egy napra. Pfizert kaptunk mindketten.
2021. jún. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap este kaptam a második pfizert, hajnalban kezdődött a fejfájás, hidegrázás és a karfájdalom. Reggel 6 óta pedig 38 fokos lázam van. Az első után semmi mellékhatás nem volt.
2021. jún. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok. Én is tegnap kaptam a másodikat. A nővér kérdezte, mi volt az első után, elmeséltem, erre azt mondta, hogy most akkor nem lesz semmi, a karomat borogassam, ha bedagad.

Én nevettem, hogy legyen így, azt mondta, így lesz, mert akinél erősebb reakciók voltak az elsőnél, annak nem lesz a másodiknál.


Nem tudom, ez általánosságban mennyire igaz, de eddig tényleg nem vagyok vacakul, az izomfájdalmat leszámítva.

2021. jún. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Igen, általában a második szokta kiütni az oltottakat pár napra. Azt mondják, aki COVID-os volt, az van rosszul az elsőtől, mert esetükben az valójában a második találkozás a vírussal (illetve oltás esetén csak a szervezet "hiszi", hogy a vírussal).

Mindenkinek jobbulást kívánok, aki nem érzi jól magát, és vigasztalásul mondom, szinte biztos, hogy holnapra kutya bajotok nem lesz, de ha nem holnapra, akkor holnaputánra.

2021. jún. 5. 09:24
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első után karfájdalom sem volt, nem éreztem rosszul magam, -eltekintve a női problémáktól, mert oltás után 3 hétig pecsételő vérzésem volt, majd erősebb "normál mensi" 7 napig.

Tegnap kaptam a 2.-at, ma úgy ébredtem, hogy szarul vagyok, és egyre rosszabb lett. Semmi erőm, mindenem fáj, illetve 38 feletti láz. Lázcsillapító levitte, most már jobb, fel tudtam kelni. (Pfizer)

2021. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan sputnikot kaptam, az első után egyhe izomfájdalom, a második után izomfájdalom + este lázasnak éreztem magam. Megmértem, 37 alatt volt.


Akikkel beszéltem és pfizert kaptak, hasonló tünetekről beszétek. Volt aki az első, volt aki a második után érezte lázasnak magát.

2021. jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!