Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 30 évesnél fiatalabbak!...

30 évesnél fiatalabbak! Pfizer oltás után hogy éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy a fiatal, 30 év alatti korosztályban milyen oltási reakciók voltak, vagy nem voltak.

2021. jún. 1. 22:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Kegyetlen szarul voltam a második dózis után.
2021. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Még csak az első oltást kaptam meg kb egy hete, oltás után egy órával enyhe bizsergés volt a csuklómbam, másnap meg kicsit fájt a karom ha oldalra emeltem. Viszont néha rámjön kisebb szívfájdalom is.
2021. jún. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
#22 Amúgy 25 vagyok
2021. jún. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%
Én ma kaptam meg, úgyhogy nem tudok hosszabb távon nyilatkozni, de nincsen semmi bajom. Nagyon minimálisan fáj a karom, de ilyen máskor is szokott lenni.
2021. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első után nagyon fájt a karom és fáradt voltam, de az oltás másnapján kb 12 km-t setaltam, úgyhogy az utána lévő napon aludtam sokat.

Az első után nekem meg is lett mérve kb két héttel az ellenanyag szintem, és nagyon jó eredmény volt (ref. ertek az 1 volt, hogy attól jó, nekem pedig 4,4 volt.)

Tegnap meg megkaotam a másodikat és most lázasan fekszem, plusz elég gyengének érzem magam, de holnaora talán jobb lesz.

2021. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!