Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltásellenesek tudják,...

Az oltásellenesek tudják, hogy az oltottak miatt van nyitás?

Figyelt kérdés

Az oltásellenesek mit szólnának ahhoz, ha mindenki oltásellenes lenne?

Milyen következményei lennének ennek az országra nézve?



2021. jún. 2. 12:52
 21/92 anonim ***** válasza:
84%

#20-as:

Az influenza elleni oltás az egyik legfeleslegesebb alapvetően. Bár ugye ez is egyéni döntés szerencsére. (Nekem egyik idősebb kollegám jól meg is szívta, most elsőnek beoltatta magát, azóta egyfajta autoimmun reakció alakult ki a szervezetében, ami bizonyítottan az influenza elleni oltás miatt "triggerelődött").


Valóban, a fertőzésen átesve sem lehet tudni mi maradhat hátra, de régen is voltak vírusok, ezután is lesznek. De én valahogy még mindig jobban hiszek a természetes módon szerzett immunitásban, mint egy mesterségesben. Ha meg mindkettőnek LEHETNEK szövődményei, mellékhatásai később (bizonytalan az oltás és a fertőzés utáni is), akkor én inkább a természetes módot választom. Aki akarta már úgy is beoltatta magát, elvégre nagy félnivalója nincs is. Aki meg nem, az a végén vagy megússza anélkül, hogy elkapta volna, vagy átesik rajta valamilyen módon. Rosszabb esetben súlyos kimenetellel (vagy rosszabb) de akkor az is az egyén döntése volt. Ha az oltás után lesz baja az oltottnak, az is az egyén döntése volt. Tehát akkor az egyenlőség végett ugyanolyan jogok és kötelezettségek illetik meg az oltatlant is, mint az oltottat. Ehelyett meg a kivételezés megy. :)

2021. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy senki nem gondolkozik el azon hogy ez a millió oltás hosszútávon hova vezethet? Évről évre egyre több oltás van előírva. Manapság egy gyerek 18 éves koráig kb 40 oltást kap kötelezően + kb egy tucat ajánlottat.

20 éve ennek a fele volt kb.

Hol áll ez meg? 50 év múlva majd 200 oltás kell csak hogy életben maradj? 100 év múlva mennyi?


Teljesen kiszervezzük így az immunrendszerünket és egy gyenge, gyógyszeripartól függő, egyébként meg életképtelen faj leszünk! Az egy dolog hogy ezáltal hatalmat adunk a pharma cégeknek az életünk felett, de mi van ha valami katasztrófa/forradalom/háború stb miatt összeomlik ez a rendszer? Akkor milliárdszámra hullani fognak az emberek mert nem kapják meg a havi oltásadagjukat?


Nekem ez elég durva zsákutcának tűnik, az egész elképzelés alapvetően hibás.

2021. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 anonim ***** válasza:
79%
Miután nem így van nem is tudhatják. Ezt csak az oltottak képzelik. Nevetséges az egész. Jól behülyítették a népet. A H1N1 járványról is kiderült, hogy kamu. Erről is kifog. Gratulálok a kísérleti alanyoknak- szebb jövőt!
2021. jún. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 anonim ***** válasza:
14%
Jól van, akkor meg vannak csippelve az oltottak, idióták :D Atya isten, 2021-ben ilyesmiről meg a laposföld mozgalom vezetőjéről kell olvassak a hírekben...
2021. jún. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 anonim ***** válasza:
92%

Ki mondta, hogy meg van bárki is "csippelve"? :D


Én ebben nem hiszek, sem laposföld meg ilyesmi nonszensz bar*mságokban. De tiszteletben tartom azt, aki viszont igen. Attól még nem "idióta", csak más a világnézete vagy amit hallott, elhitte. Ez van. Attól még az oltásnak igenis lehetnek negatív következményei, szövődmenyei hosszú távon, amit senki nem tud jelen állapotban megmondani, ahogyan a covid utáni szövődményeket sem. Van akinél jelentkezik, van akinél nem. Minden szervezet másképp működik, ezért sem lehet tudni melyik mit eredményez.

Te oltattad magad, akkor örülj, hisz megnyugodhatsz (legalább is mivel Te hiszel az oltásban, annak hasznosságában és eredményességében), Te már "védett" vagy. :) Viszont mást ne nézz "idiótának" légyszíves, amennyiben Te sem szeretnéd, hogy Téged annak tartsanak. :D

2021. jún. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 anonim ***** válasza:
74%

Igen, tudom hogy az oltottak miatt van nyitás, és nem, nem érdekel.

Amíg a zárás tartott, mindenki siránkozott hogy nem bírja, meg mikor lehet már menni, stb. Ezt vicces volt nézni, ezért kicsit szomorú is vagyok hogy nyitnak. Szerencsére engem ez nem befolyásol.

2021. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 anonim ***** válasza:
86%
Én annyit tudok, hogy rendkívül értelmes kormányunk az egyszer beoltottak számához kötötte a fokozatos nyitás lépcsőit, nem pedig a járványügyi adatokhoz. A kérdés számomra az, hogyha a számok lecsökkennek a tavaly szeptember 1. előtti szintre, de nem lesz meg még az 5 és fél millió beoltott sem, fenn fogják-e tartani az igazolvánnyal kapcsolatos megkülönböztetéseket és a megmaradt korlátozásokat, és ha igen, mivel indokolják majd.
2021. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 anonim ***** válasza:
72%

#27

Ne félj, kitalálnak majd valami féligazságot amivel meg tudják magyarázni...

2021. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 anonim ***** válasza:
93%
ITGuy! 2023-ig a covid vakcinák hivatalosan is, kísérleti stádiumban vannak. Az MRNS alapú vakcina pedig teljesen új technológia. Senki, szó szerint senki nem tudja a hosszútávú mellékhatásokat. Az állatkísérletekben elpusztultak a kísérleti egerek, patkányok. Karikó Katalin a Pfizer "alkotója" is beismerte, hogy digitálisan kapták meg Kínából a covid izolációját, hoppá. Hatalmas bakikat csinálnak pl. Kamala Harris oltása. Az embereket zsarolják, kényszerítik, hogy mindenki oltassa be magát. Az oltás életet ment, de 500+ ember meghalt már tőle Mo-n, legalábbis ez a bevallott szám és ki tudja mennyi lesz a vége. Biztos, hogy az oltatlanok a hülyék? Te csak a laposföldezést hajtogatod, mert aki oltatlan, az segg hülye szerinted. Pedig a média ferdít, és nem ok nélkül. Aki meg nem dől be neki, az miért lenézni való ember számodra?! Tudod, ebből még bármi kisülhet. Ami ma konteó, az holnap már lehet a valóság. Lehet, te szívod meg jobban, nem mi, oltatlanok. Szóval ne sértegess senkit, mert te sem tudod, mi az igazság és mi lesz holnap.
2021. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 anonim ***** válasza:
18%

Meglepő, hogy mennyi oltásellenes gyökér van itt is.. És még milyen értelmesnek tűnően adják magukat elő, nem semmi.. De azt ugye vágjátok, hogy semmivel nem vagytok különbek a fanatikus szekta hívőktől, bizony a lapos Föld hívőktől sem. Mert ugyanúgy a tudományt támadjátok, vagyis tudományellenesek vagytok! Ez a fajta magatartás pedig még soha, semmilyen korban nem volt jó.


Arra az érvre, hogy ez a vakcina még friss, nem lett letesztelve, ezért veszélyes: de hát könyörgöm, ez minden oltásnál így történt a múltban. Minden oltást el kellett kezdeni valahol. Majd 20 év múlva a Covid oltás is egy lesz az évek óta kipróbáltak közül. Valamikor el kell kezdeni, ahogy a régieket is. Egyébként nem igaz, hogy nem lett tesztelve, mert amennyire lehetett már most is letesztelték. Ha nem lett volna hatásos, akkor a kutatások nyilván folytak volna tovább (persze így sem áll az meg, még fognak rajta csiszolni idővel biztosan, hogy minél jobb legyen). De ott vannak a statisztikák. Bizonyítottan hatásos a covid ellen, csak utána kell nézni. Százezer emberből egynél vannak durvább mellékhatások:

[link]


Viszont a covidba meg százezer emberből 3-4 ezer belehal átlagosan! Akkor most melyik a jobb? Szerintem semmi új nincs a nap alatt. A covid vakcina is csak egy a sok közül, amit az orvostudomány kifejlesztett. A tudomány az olyan, hogy fejlődik, nem foglalkozik vallásosokkal, tudományellenesekkel, összeesküvés hívőkkel, nem lehet megállítani. Mindent tesztel, mér, kipróbál, és ha valamit sikerül elérnie, megtartja. Így van ez az orvostudománnyal is, nagyon nagyon szépen fejlődik, ezerféle betegség ellen van már gyógyszer vagy védőoltás, amikbe pár száz éve még simán belehaltál volna, mert nem tudtak volna mit kezdeni veled. Komolyan nem tudom megérteni a gondolkodásotokat, szerintem tényleg semmi logika nincs benne. Annyiféle vírus ellen lett már feltalálva bizonyítottan hatásos oltás, a spanyolnáthától kezdve a feketehimlőig, a covid csak egy újabb vírus a sorban, ami elöjött, de lesznek még nyilván új vírusok a jövőben is, ez elkerülhetetlen. Kíváncsi lennék, hogy akkor is így vergődnétek-e, ha egy olyan vírus ütné fel a fejét, amit sehogy nem lehet túlélni oltás nélkül. Pedig előbb-utóbb biztos lesz ilyen is.. Inmunrendszer, na persze, ezt mondjad annak a 4 millió embernek, akik belehaltak idáig a covidba! Vagyis hát már nekik nem tudod mondani, max a hozzátartozóiknak. Vannak veszélyes vírusok, amivel semmit nem tud kezdeni az inmunrendszer, nézzetek már utána, régen is mik voltak! Mondjuk ott van a spanyolnátha, ami 50 százalékos halálozási rátájú is volt. Vagyis ugyanannyi eséllyel döglöttél bele, mint amennyivel túlélhetted. 2 emberből az egyik meghalt átlagosan. És megsúgom, pont az inmunrendszeredet használta ki arra, hogy megöljön. Túlpörgette az immunrendszert, melynek hatására az immunfehérjék rendellenesen magas szinteken fejtették ki hatásukat és a szervezet ellen dolgozva, úgynevezett „citokin rohamot” vagy „citokin vihart” idéztek elő:

[link]


Egy influenza járvány volt, egyébként, annak egyik változata. Ma már minden fajta influenza vírus ellen van hatásos védőoltás, de a 100 évvel ezelőtti világban csak az inmunrendszerükben bízhattak. Meg abban, amiket az akkori újságok hirdettek csodaszerként (fügeszirup meg eukaliptuszkenőcs). Az eredmény meg is lett, a becslések szerint 50-100 millió halott! Ez az akkori népességhez képest iszonyatosan nagy szám! Kb. akkora, mint a 2. világháború összes halálos áldozata. Ezen érdemes lenne elgondolkoznotok..


Amúgy én ezt az internet káros hatásának tudom be, ezt a covid elleni oltás-hisztit. Ma már mindenkinek ott az internet, mindenki okádhatja a hülyeségét töménytelen mennyiségben a világba, terjedhet a pletyka korlátlanul.. régen nem volt ennyi áltudományos összeesküvés, konteós marhaság. Akkor is voltak, de nem ennyi.

2021. júl. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!