Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha nem regisztrált időpontra...

Ha nem regisztrált időpontra mentem az első covid védőoltásra, hanem regisztráció nélkül, akkor a második védőoltást ugyanott kell megkapnom, mint az elsőt? Vagy mehetek tetszés szerinti oltópontra?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 14:04
1 2
 1/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
95%
Igen, ugyanott kapod meg.
2021. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanott kapod, a papíron, amit ott kaptál, rajta van a második időpont.
2021. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%
Regisztráció nélkül nem oltanak senkit, úgyhogy beszéld meg a dokival aki intézte neked - gondolom akkor ilyen "pult alól" szerzett vakcina, nekem legalábbis így szerzett 1-2 ismerősöm oltást idő előtt regisztráció nélkül. Nem hiszem hogy más beadja neked így az ismerős orvoson kívül.
2021. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
94%
Itt arról van szó csak, hogy az időpontra nem regisztrált, valószínűleg behívták, vagy odament önként, de a rendszerben van regisztrációja, én így értelmeztem a kérdést.
2021. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

#4

Elképzelhető, bár az időpontfoglalást mifelénk időpontfoglalásnak hívják....

Lényeg a lényeg, pult alóli vakcináról az orvos ismerőssel kell egyeztetni, más esetben pedig rajta lesz a papíron a második dózis ideje. Helyszín ugyanaz.

2021. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Minden esetben rajta lesz a papíron az, hogy mikor kell a következőre menni. Bár az igaz, hogy nem érthető a kérdés, mert nyilván lehetett ez egy ismerős által beadott vakcina is, de azt is ugyanúgy kell regisztrálni.
2021. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Dehogy pult alól! :D számtalanszor oltottak időpont nélkül. A nagy Pfizeres vakcinaosztogatás részesei voltunk, amikor boldog-boldogtalant beoltottak, hogy meglegyen a 4M beoltott. Teljesen legális oltóponton beadott oltásról van szó, csak nem volt előzetes regisztráció.

Az időpont rajta van, de az oltás helye nincs (mármint, hogy hova kell menni). ezért is bizonytalankodtam. De akkor oda megyek, ahol az elsőt adták.

2021. jún. 2. 16:48
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

De most akkor a regisztrációról vagy az időpontfoglalásról beszélsz? Csak mert két különböző dolog.

2021. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy minden. Ugyanoda kell menni legközelebb!
2021. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Második oltásról beszélek. De már én is megtaláltam, hogy ugyanoda kell menni, ahol az elsőt kaptam.
2021. jún. 2. 18:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!