Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha már egyszer felvettem...

Ha már egyszer felvettem időpontot az oltáshoz (COVID), de végül nem jelentem meg ott, akkor valóban elkönyvel a rendszer oltottként automatikusan, és nem lesz lehetőségem felvenni újra?

Figyelt kérdés

Miután felvettem az előzőt, nem telefonáltam be az oltópontra lemondani. Hosszú sztori, hogy miért alakult így, talán nem is releváns a kérdés szempontjából.

Igaz, hogy akkor cseszhetem az egészet még minimum hónapokig? (Családon belül alakult ki erről vita, én úgy gondoltam, hogy ez nonszensz, de hátha tényleg így van.)



2021. jún. 5. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, 19 napig szerepelsz az oltási listán. Utána tudsz új időpontot foglalni. Ez az első oltásra vonatkozik.

Az ismétlő oltásnál az első oltás helyén kell érdeklődni.

2021. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha így van, az jó hír, mert holnap fog letelni a 19 nap onnantól számítva (de eleve e hónap végén vagy a következő elején tervezek menni ELSŐRE).
2021. jún. 5. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!