Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért hordanak egyesek a...

Miért hordanak egyesek a saját kertjükben is maszkot?

Figyelt kérdés

Bár most már a közterületen sem kötelező sehol, mégis azt látom, hogy egyesek a saját autójukban, de még a saját kertjükben is maszkot viselnek.

Egy családi ház saját kertjében mi ösztönöz valakit arra, hogy melegben maszkot viseljen? Mitől fél ennyire az illető?



2021. jún. 5. 14:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Apa pollenallergiás, neki fűnyíráshoz javasolta az orvos. A szomszéd kicsit bolondnak nézte, de amúgy erre hasznos volt. Ha csak kint ülnek, én se értem.
2021. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%

Az hogy nem kötelező, nem azt jelenti hogy tilos. Ha valaki így érzi magát biztonságban, akkor hordja csak a saját kertjében is és az autóban is.

Én már csak belső terekben hordom, boltokban, üzletekben, de senkit nem nézek hülyének aki mindenhol hordja.

2021. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%

Az autós: lehet idős rokon fog beülni hozzá és óvja.

Ismerősömnek meg pollen és porallergiája van, azért hordja több helyen.

Valakinek lehet rokona, családtagja halt bele és tényleg fél.

Kicsit úgy érzem az ilyen kérdéseket azért teszik itt fel, hogy elkezdődjön a van vírus-nincsen vírus stb vita és a maszkot hordók szidása.

Írom mindezt úgy, hogy nem hordtam pl kutyasétához maszkot (kihalt környéken lakunk).

2021. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Az udvarosak lehetnrk epp betegek is, es nem akarjak atadni családnak
2021. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
Én is allergia miatt leszek kénytelen hordani (majd augusztusban, de nyilván van aki olyasmire allergiás, ami most virágzik). Sajnos nem csak fűnyíráshoz, üldögéléshez is kell nekem.
2021. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Kicsit én is furcsának találom, de semmi közöm hozzá. Tegye mindenki úgy, ahogy jónak látja. Meg ahogy fentebb írták, a víruson kívül más okai is lehetnek.


Nincs ezzel semmi gond addig, amíg egyik tábor sem akarja a másikra kényszeríteni a maga által jónak vélt álláspontot.

2021. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
Véleteken arra kószál egy partizán covid vírus. Biztos ami biztos
2021. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%
Permetel
2021. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%
Ha már egyszer az emberen rajta van a maszk, akkor nem feltétlenül érdemes fől-le rakosgatni, ha mondjuk nincs nála kézfertőtlenítő. Ha minden autóba kiszállás, beszállásnál, buszra felszálláskor, leszálláskor az ember leveszi, felrakja koszos kézzel, az nem túl előnyös.
2021. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%

Az utcán mentem, és egy kerítés előtt elhaladva hallottam, hogy telefonon ecseteli valaki a kerítésen belül, hogy még mindig karanténban vagyunk. Na rajta is egész imponáló lett volna egy maszk! Csak' azért, hogy ne szórja rám. Ebben mi érthetetlen?!

A 6-os véleménye sajnos hülyeség: erről nem beszélhetünk úgy, mint egyéni, egymás mellett békésen megférő döntésekről, mert: valakinek ez kis nátha, amire tesz magasról, a másik meg nem szeretné elkapni, és nem kis nátha, de ez utóbbi az első miatt már kényszerítve van, és nincs választása. Hozzáteszem pluszban, hogy jó nagy felelőtlen, és tudatlan adott témában.

2021. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!