Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek lesz korona jövő...

Szerintetek lesz korona jövő tanévben?

Figyelt kérdés

Megint magas lesz a halottak száma,mert jön az új mutáns és be fognak zárni mindent?

De akkor mennyire volt értelme az oltásnak az új mutáns ellen?



2021. jún. 5. 23:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
59%

Lesz! Így fogják kizsarolni, hogy a maradék is beoltassa magát a kisérleti vakcinával. Valamiért nagyon akarják, nyilván nem a 0,5-1% halálozási arányú járvány miatt. Én lennék a legjobban meglepve, ha okt23-án nem lenne lezárva az ország. Boris Johnson 2023-ra, mindenkit le akar oltatni. Szerintem ők nincsenek is beoltva. A pfizer valami góréja megmondta, ő nem oltatja be magát és a kollégáinak sem ajánlja.

Lepontozás mehet nyugodtan😄

2021. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 krwkco ***** válasza:
1%

#11

"Valamiért nagyon akarják, nyilván nem a 0,5-1% halálozási arányú járvány miatt."

Ezek olyan emberek, akik az akaratukkal vírusokat tudnak mozgatni? Vírus telekinézis?

2021. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
38%

Nem kísérleti vakcina.

Illetve minden az ilyen alapon.

2021. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
60%

Emberek akik szerint ilyen átoltottság mellett lesz 4. hullám 🤡🤡🤡🤡🤡


Természetesen előfordulhatnak ősszel (amikor amúgy is egyre több a felső-légúti betegséggel küzdő ember) kisebb-nagyobb gócpontok közösségekben, de egész országra kiterjedő járvány ilyen oltottság mellett NEM LESZ. Nem lesz lezárás, kijárási tilalom, iskolabezárás.

2021. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
97%
Eddig mindenki min. 7 milliót akart, most már jó az 5 is... :D
2021. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
50%

#11


Forrás belinkeléssel mutasd ezt a górét, aki nem oltat a vakcinájával, és a kollégáinak sem ajánlja.

2021. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
42%

Hagyjál már a forrással, keresd meg, használd a google-t, tele volt/van vele a youtube. Én is megkerestem magamnak.

11#

2021. jún. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
48%
Különben meg igazán nem is érdekel, hogy elhiszed, vagy nem. Én tisztavérű oltatlan vagyok és maradok is.
2021. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
13%
Nem lesz, ahogy iskolából való lógás sem.
2021. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon remélem hogy ha lesz is, a suliból nem szednek ki minket. Az elmúlt 2 év fele online volt én pedig most leszek tizenegyedikes. Ha a tizenegyedik tanév is online lesz, akkor én bucsut mondhatok a matek érettséginek. Tehát nagyon remélem, hogy semmi se lesz az egészből.
2021. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!