Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meddig tart a hurutos köhögés?

Meddig tart a hurutos köhögés?

Figyelt kérdés
Csütörtök óta úgy köhögök, mint egy láncdohányos, állandóan köpetem van (sárgás), fáradt vagyok, stb, éjjel alig kapok levegőt. Mikor múlik el? 3 fajta gyógyszert, antibiotikumot és nyákoldót szedek.

2021. jún. 7. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A köhögés nagyon lassan múlik el alapból
2021. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:( Hát az nagyon jó. Az orrom is folyik, taknyos vagyok. Úgy lebetegedtem, hogy taknyom-nyálam egybefolyik. Lázas éppen nem vagyok (még). Azt reméltem lassan már múlnia kell a gyógyszerekkel. Olyan mintha egész nap asztmás rohamom lenne, mert asztmás vagyok, és hiába sprayzek, de nem kapok levegőt. Orrom bedugulva a torkam meg tele a nyákkal
2021. jún. 7. 13:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam 2-3 hétig szokott tartani. AZ első egy hét a legrosszabb.
2021. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Annyi időre gyógyszerem sincs, egy hétre adtak. Holnapután elfogy.
2021. jún. 7. 13:54
 5/13 anonim ***** válasza:

Feküdt ki, sok sok sok folyadék, különben fel se tud szakadni.

Jó a párologtató inhalátor hűvös szoba. Só párna vagy só szoba( én egy lavor vizbe szoktam tenni sok tengeri sót)


Disznó zsír a mellkassra, dunszt kötés és takaró. Alvás után segít

2021. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát az off, hétvégén pihentem eleget (és nem múlt el), de most dolgoznom kell egész estig minden nap. Hétvége felé pedig családi összejövetel, jó volna akkor ne köhögni és mindenkit megfertőzni ezzel.

Szerencsére lázam nincs, de meg-megszédülök és néha mintha fulladoznék, nem kapok levegőt.

2021. jún. 7. 14:00
 7/13 anonim ***** válasza:

2 nap pihi nem elég. :)


Ha muszáj dolgoznod akkor a héten meló után már ne maszkalj, aludj amennyit tudsz.

Hány éves vagy olyan mintha még sosem lettél volna beteg

2021. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
24, nem szoktam beteg lenni
2021. jún. 7. 14:06
 9/13 anonim ***** válasza:

Covidra teszteltek?


Amugy ha telibe elkapsz egy jó kis hurutos köhögést az sajnos valóban elhúzódik. Egy hét tappénz után simán volt már nekem 1 hónapos utó köhögésem, mondom ezt úgy h én is 5 évente vagyok beteg max. Ha vírusos (és nem covid) akkor az antibiotikum nem is hat rá.

2021. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én Ambroxol Teva gyógyszerrel vészeltem át. Napi 3x 1. Kb az 5.napra jobban lettem.
2021. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!