Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vérképben 10.6 os Monocita...

Vérképben 10.6 os Monocita szám piros minősítésnél mennyire jelent bajt?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Önmagában az érték nem értelmezhető... A szakorvosnak a többi értéket, a tüneteidet és a kórtörténetedet figyelembe véve kell értelmeznie a leletet.
2021. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez így kevés infó. Van-e panasz, a többi érték milyen, korábban mennyi volt, hány éves, milyen alapbetegségek, milyen gyógyszerek, stb.
2021. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Kb. mintha azt írnád: a kocsimban valami pirosan világit. Nagy a baj?
2021. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2021. jún. 7. 21:57
 5/9 A kérdező kommentje:
19 éves fiú vagyok egyébként.
2021. jún. 7. 21:58
 6/9 A kérdező kommentje:
2021. jún. 7. 21:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Az érték csak minimálisan magasabb... Ez nem jelenti azt, hogy valami gond lenne.
2021. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már 9-10 közötti ez az érték több laboreredményben is, bár volt, ahol ekörül volt a határérték is.

Nem tudom, mi lehet, remélem, nem krónikus gyulladás.


Nekem refluxon és (talán a reflux miatt) gyulladt garaton kívül nincs elvileg más gondom. CRP és süllyedés rendben szokott lenni.

2021. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a lelet teljesen rendben van, a világon semmi teendő nincs vele.
2021. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!