Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 6 napja kaptam meg az első...

6 napja kaptam meg az első oltásomat (Pfiezer), azóta néha rámjön egy szúrós szívfájdalom. Ez normális? Akik megkapták velük előfordult már?

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 05:29
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*pfizer
2021. jún. 8. 05:30
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Anyum azt kapott és nála is előfordult. Ha aggódsz, menj orvoshoz.
2021. jún. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Az Astrától már 3 emberről hallottam, akik szívinfarktust kaptak...(túlélték) szóval bármi lehet.
2021. jún. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
3-as én pfizereseket ismerek, akik infarktust kaptak. Sajnos a nyugati vakcinák valamit megkavarnak a szív- és érrendszerben...
2021. jún. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Igen. A vérrögképződés és a trombózis természetes mellékhatása a covid ellen oltásoknak.
2021. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Lassan kiderül,hogy a Pfizer a legrosszabb oltás

Annyi sok negativ dolgot hallok a közvetlen környezetembe...itt is

Én is azt kaptam,de kajak jobban félek,mióta megkaptam

Nem ad megnyugvást,sőt,inkább idegesít...

Nekem kötelező volt a munkám végett...ha nem lett volna,nem adattam volna be,majd csak 5év mulva

2021. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Az orvos barátaim mind szputnyikot adattak be maguknak! (talán ez is jelent valamit)
2021. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
Normális besűrűsödik a vér, trombózis veszély,de nem kell aggódni, csak az arra hajlamosak kapnak, szívinfarktust strookot.és olyan sokan nem haltak bele.
2021. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez belefér nekik az elfogadható kockázatba, persze ha őket érintené,más lenne A féloldalas arc bénulás zsibbadás gyakoribb olyat 3 at ismerek személyesen. Sztereoidot kap rá, csak akkor látszik ha mosolyogni próbál.
2021. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%
Arcbénulásra van megoldás.
2021. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!