Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki megkapta AstraZeneca...

Aki megkapta AstraZeneca mindkét adagját hogy volt a második után?

Figyelt kérdés
Az első után nem éreztem túl jól magam. Pici hőemelkedésem volt, de teljesen le voltam nyomva. Másnap felmenni egy lépcsőn nagyjából a lehetetlen küldetésnek ért fel, ki akart ugrani a szívem és felrobbanni a fejem :/ Nemsoká itt a második és félek megint megvisel.
2021. jún. 9. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első után felment a lázam egy picit aznap este de másnap már semmi sem volt. A másodikat a héten kaptam meg és attól nem volt bajom, csak a helye fáj kissé. Keleti oltást akartam, már előre beléptem a kommunista pártba erre Astrat adtak... :(
2021. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En az elso utan masnap csukott szemmel fetrengtem, es minden letezo ismeros 1-2-4 napig nem volt jol. A masodik utan az egvilagon semmit nem ereztem, es ismeroseim is max faradtsagrol, enyhebb tunetrol szamoltak be.
2021. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokkal enyhébb volt. Az első után magas lázam volt, fájt mindenem, a második után a karom érzékeny volt egy kicsit, meg fájt a fejem aznap délután. És kb. ennyi.
2021. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyukám év elején kapott astrát még a 4 hét a két oltás között protokoll szerint (nem tudom, hogy ez változtat-e a reakciókon), őt megviselte az első (amiket itt is leírtak), a második után meg a karja fájt csak, ezen kívül jól volt.
2021. jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én első adagtól és második adagtól is ki dőltem. Ugyanúgy. A másotoknál a karom nem fájt annyira. De láz és köhögés ugyanúgy volt. :/ 4 het különbséggel kaptam.
2021. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megkaptam a 2.-at, kb. 10 hét különbséggel. Nem volt semmi gondom tőle, utána sikerült túlerőltetnem magam (bútorhurcolás az emeletről) és nem éreztem semmi különöset. Most nem jött a szív-, agyfelrobbanás érzés.
2021. jún. 22. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!