Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valaki használta már ezt a...

Valaki használta már ezt a terméket? Felszívódik rendesen? Kell külön vitamin hozzá? Úgy értve pótolni kell azt amelyiket nem szív fel a szervezet?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jún. 10. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a tudományos alapokat nézzük, akkor az ásványi anyagok nagy valószínűséggel nem szívódnak fel ebből (szelén, cink, vas stb.). A többi igen.
2021. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

A segítségedet kérném akkor. Tudom hogy sokan tettek fel ilyen kérdést. De szerinted melyik multivitamin vagy vitamin kombók lennének jók?

A kajára is próbálok figyelni csak az a gond , hogy tejfehérje érzékeny vagyok egy csomó számomra kedves kaja is kilőve. :(

2021. jún. 10. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt használom kiindulási pontnak: [link] Én mindent külön szedek, egyesével utánajártam, hogy mi milyen formában szívódik fel jól. D-, C-, és K-vitamin a legalapabb. Én sem eszem tejcuccokat, de nem is hiányzik már.
2021. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!