Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizerről vélemények?

Pfizerről vélemények?

Figyelt kérdés

2021. jún. 12. 11:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%
17:43, kapaszkodj meg...biosztanar ismerosom jin azzal,hogy chip-5g, megvaltozik dns- 10% ban virus leszel (...nem tudom, miert pont annyi amugy), népírtás is ez egyben, meg citokin viharod lesz a sok mutanstol, amit oltottak adnak at egymasnak
2021. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én tegnap kaptam a 2. adagot. Melegebb meg keményebb, az oltás környékén, de más semmi, pedig elég súlyos krónikus betegségen vagyok túl.
2021. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
milyen krónikus betegségen?
2021. jún. 18. 11:27
 14/20 anonim ***** válasza:
40%
12-es,várjál még egy picit, majd 1-2 év múlva vonjuk le a konzekvenciákat.
2021. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
1 hónapja kaptam meg az első oltást semmi bajom
2021. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
10es, miért látod nagyobb kockázatnak a vakcinát mint a vírust?
2021. jún. 20. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Egyébként valóban a tanulatlanok terjesztik könnyebben a hulyesegeket.

Ne mond nekem, hogy valaki aki szerint a Balaton az egy tenger, az tanult ember, és egy-két latin szóval kevert konteós 5g-s baromságot előadnak neki nem hiszi el..na..szépen tátott szájjal Bényei, aztán terjeszti tovább interneten, szomszédnál..sörözés közben. Es igy tovább es tovább..

Nagyon sok olyan régió van, ahol épphogy csak a 8 altalanost járják végig, azt se épp kitűnő eredménnyel.

Manapság nem annyira trendi a tanulás. Vagy ha vkinek az, az már rég máshol kamatoztatja.


Igy nem nehéz belekeveredni a sok álhírbe, áltudományos maszlagba, mert úgyse néz utána csak terjeszti.


A másik, hogy ha valaki ezzel foglalkozik (olvasgat róla, facebook, kérdéseket tesz fel , stb.) azt erdekli a téma. Legtöbbször azért, mert bizonytalan. Meg lehet ugyan a véleménye, de bizonytalan, különben nem foglalkozna ezzel, meg annyira sem, hogy kiirjon egy kérdést. Vagy egyszerűen önigazolast keres, es megnyugszik attol , ha más is úgy gondolja mint ő.

2021. jún. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Bényei = benyeli
2021. jún. 20. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha nem fiatal férfi/fiú vagy, akkor olyan súlyos mellékhatás nem várható. Ha meg az vagy, akkor döntsd el, hogy vállalod-e a szívizomgyulladás kockázatát (ugyanez vonatkozik a Modernára).
2021. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
13. limfóma szervvesztéssel és agyi áttéttel
2021. júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!